Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

 

23.04.2021 р. на запрошення ВО «Батьківщина» директор ННСГБ НААН, академік НААН В.А. Вергунов взяв участь у роботі Круглого столу на тему: «Відкриття ринку землі: як земельна реформа вплине на українців».

На засіданні у своєму виступі академік Вергунов висловив власну позицію як громадянина і науковця, зокрема щодо ризиків, які прослідковуються при до кінця непродуманих підходах відносно грошової оцінки української землі.

В.А. Вергунов презентував учасникам зібрання, підготовлену при бібліотеці, книгу «Чорнозем і українська історія: нарис від давнини до сьогодення» за авторством: С.С Падалки, І.Г. Кириленка, В.А. Вергунова (Київ: Аграрна наука, 2020. 552 с.), що була прийнята із великою зацікавленістю. Крім того лідеру партії, народній депутатці України Ю.В. Тимошенко вручив підготовлене тим же авторським колективом унікальне видання: Аграрна історія України: навч. посіб. для студ. навч. закл. проф. та фах. освіти: у 3 ч. – К.: Аграрна наука, 2019. – Ч.1: Від найдавніших часів до початку ХХ Століття – 332 с., Ч.2: Радянська доба (1917–1991 рр) – 458 с., Ч.3: Період незалежності (1991–2018 рр.) – 372 с.).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

сайт создан компаниейй web студия