Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

«Кормовиробництво – одна з основних галузей сільського господарства» такій темі присвячена книжкова виставка, що розпочала функціонувати у читальній залі бібліотеки.

Що таке кормовиробництво, які його завдання, основні напрямки? Кормовиробництво – це лише галузь сільського господарства чи й наука?

 Відповіді та ці та багато інших запитань можна знайти у продемонстрованих матеріалах виставки.

Деякі видання з виставки:

1. Шифр: 522998. В.Ф. Петриченко, П.С. Макаренко. Лучне кормовиробництво і насінництво трав. Вінниця,”Діло”. 2005. 288 с.

У навчальному посібнику викладені дані по біології і екології багаторічних трав, наведена характеристика основних типів сіножатей і пасовищ, їх класифікація та розподіл по природних зонах. Дана характеристика основних видів багаторічних злакових і бобових трав, а також шкідливих і отруйних рослин. Висвітлено основні питання поверхневого і докорінного поліпшення природних кормових угідь, технології створення і ефективного використання культурних пасовищ та вирощування насіння багаторічних трав.

 

2. Шифр: 520373. О.І. Зінченко. Кормовиробництво. Київ: Вища освіта, 2005. 446 с.

У навчальному виданні висвітлено біологічні та екологічні особливості кормових культур, питання створення і раціонального використання пасовищ і сіножатей, сучасні технології виробництва, заготівлі, зберігання і оцінки кормів. Розглянуто основи польового травосіяння, вирощування польових культур у кормових сівозмінах, принципи конвеєрного виробництва кормів, програмування врожайності кормових культур, приділено увагу насінництву кормових культур.

 

3. Шифр: 513141. О.І. Зінченко, І.Т. Слюсар, Ф.Ф. Адамень, В.А.Вергунов. Кормовиробництво. Практикум. Київ. Нора – Прінт, 2001. 470с.

В книзі викладено методику проведення лабораторно-практичних занять і літньої навчально-виробничої практики з основних теоретичних і практичних питань кормовиробництва, включаючи еколо-біологічні особливості кормових рослин, біоенергетичну оцінку технологій їх вирощування, програмування врожаїв, кормову площу, насінництво кормових трав.

 

Ці та інші видання можна переглянути, завітавши упродовж двох тижнів до читальної зали № 1 Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН України або замовивши пізніше з основного книгосховища.

Адреса, телефони, як дістатися: http://dnsgb.com.ua/adresa.html

Режим роботи: з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 18.00.

Будемо раді Вас бачити!

 

 

 

 

 

сайт создан компанией web студия