Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

 

Бібліотека і книга є каталізаторами розвитку суспільства. Надзвичайно приємно, коли є розуміння цьому. А воно є.

Для поповнення фондів бібліотеки нещодавно ми отримали у подарунок  від доктора педагогічних наук, професора, завідувача кафедри теорії і методики викладання природничих дисциплін факультету природничої і фізико-математичної освіти Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка Сергія Рудишина монографічне видання за його авторством, а також Віктора Негрецького й Олега Новожилова: Фітогормонологія в Україні : ґенеза і досягнення. Київ: ВЦ «Академія», 2020. 144 с.

 

 

Монографія розрахована на науковців, викладачів і студентів закладів вищої освіти. Прислужиться всім, хто цікавиться питаннями фітогормонології, фізіології рослин, історії науки.

У книзі розгорнуто історію вивчення регуляторів росту рослин, узагальнено результати наукової діяльності і показано роль М.Г. Холодного та Інституту ботаніки НАН України в дослідженні фітогормонів; проаналізовано творчий доробок і роль українських вчених у становленні фітогормонології як науки та розвитку сучасної фізіології рослин в цілому, окреслено напрямки теоретичних і експериментальних фітогормональних досліджень.

Висловлюємо вдячність за подаровану книгу і бажаємо авторському колективу здоров’я та подальших творчих успіхів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

сайт создан компаниейй web студия