Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

Ботанічний сад – унікальне природне явище, згусток українського зеленого багатства, це територія, де культивуються, зберігаються, вивчаються, акліматизуються представники флори різних кліматичних зон України та куточків світу, в тому числі занесені до «Червоної книги». В нашій країні існує 29 ботанічних садів і 17 дендропарків, більшість з них є об’єктами природно-заповідного фонду України загальнодержавного і місцевого значення. З їх історією, колекціями рослин пропонуємо ознайомитись читачеві, відвідавши тематичну книжкову виставку «Колекції ботанічних садів України», що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

Деякі видання з виставки:

1. Шифр: 552640. Ніколаєнко С.М., Ібатуллін І.І., Калуга В.Ф. та ін. «Стежками ботанічного саду». До 120-річчя заснування НУБіП України. Київ. ”Аграрна наука ”. 2017. 95 с.

На сторінках книги у супроводі численного ілюстративного матеріалу подано інформацію про історію, колекційні надбання, ландшафтне упорядкування, особливості наукових пошуків і результати кропіткої праці співробітників Ботанічного саду Національного університету біоресурсів і природокористування України.

 

2. Шифр: 536646. Заповідні території України. Ботанічні сади та дендропарки. Київ. ТОВ ”РСК”МАКСИМУС” 2010. 296 с.

Науково-довідникове видання знайомить з ботанічними садами та дендропарками (міськими, академічними, «державних і національних університетів та педагогічних закладів), де зібрані багаті колекції рослин з усієї планети , представлено відомості про їх історію створення, сучасний стан і досягнення.

 

3. Шифр: 545629. Баглай К.М., Березкіна І.В., Бонюк З.Г. та ін. Ботанічний сад імені академіка О. В. Фоміна 1839-2009. Київ. ВПЦ “Київський університет”. 2009. 367с.

В путівнику – довіднику викладено відомості щодо історії, природних умов, колекційних фондів рослин відкритого та захищеного ґрунту, основних напрямів і результатів науково-дослідної роботи за 170 років існування Ботанічного саду ім. акад. О. В. Фоміна Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

 

Адреса, телефони, як дістатися: http://dnsgb.com.ua/adresa.html

Режим роботи: з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 18.00.

Будемо раді Вас бачити!

 

 

 

 

 

сайт создан компанией web студия