Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

 

14 травня 2021 року відбулася ХVІ Всеукраїнська наукова конференція молодих учених та спеціалістів «Історія освіти, науки і техніки в Україні», присвячена ювілейним датам від дня народження видатних вітчизняних учених у галузі аграрних наук – основоположників та розбудовників вітчизняної сільськогосподарської дослідної справи: князя Володимира Олександровича Кудашева (1846–1916), Івана-Матвея Євгеновича Овсинського (1855–1910), професора Григорія Григоровича Махова (1886–1952), які великою мірою сприяли становленню й розвитку нових напрямів у галузевому експериментаторстві, надали імпульсу підготовці нових поколінь вчених, напрацювання яких є актуальними сьогодні й приносять незаперечну користь для подальшої еволюції ґалузевої науки, навіть у світовому вимірі.

У зв’язку із заходами, спрямованими на те, щоб стримати поширення нової коронавірусної інфекції (COVID-19), конференція відбулася в онлайн режимі на платформі ZOOM.

Відкрив конференцію директор ННСГБ НААН, академік НААН Вергунов В.А., який тезисно зупинився на характеристиці видатних учених, яким присвячувалася конференція.

Далі виголошувалися наукові доповіді, відповідно до програми конференції.

Конференція стала не тільки майданчиком для обміну думками та апробуванням своїх теоретичних напрацювань її учасниками, але і прекрасною нагодою для нових знайомств.

Висловлюючи щиру вдячність і повагу учасникам за цікаві доповіді і плідну роботу, є надія, що такі конференції збагачуватимуть кожного з нас, вітчизняну аграрну думку в цілому. Всі тези доповідей відображені у збірнику матеріалів конференції, а також в електронному форматі розміщені на сайті бібліотеки.

Окрема вдячність за активну участь у конференції нашим колегам із ДЗ «Білоруська сільськогосподарська бібліотека ім. І.С. Лупіновича» НАНБ, з якими налагоджена багаторічна тісна продуктивна співпраця. Пропонуємо до перегляду і заслуховування тези заступника директора з наукової роботи Бабарико Д.П.

Детальніше за посиланням:

 https://onedrive.live.com/?authkey=!AOnG5jCLs5C4Hnc&id=F7FB505FF5155E78!1232&cid=F7FB505FF5155E78

Сподіваємося, що плідна робота конференції для її учасників залишили позитивні враження і стане поштовхом до подальших наукових досліджень.

Традиція проводити подібні заходи не буде порушена і вже наступного року ми зустрінемося на ХVІІ Всеукраїнській науковій конференції молодих учених та спеціалістів «Історія освіти, науки і техніки в Україні».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

сайт создан компаниейй web студия