Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

Запрошуємо переглянути матеріали, представлені на книжковій виставці «Наукові досягнення в сільському господарстві (до Дня Науки в України)», підготовленій співробітниками відділу документного забезпечення та збереження наукових фондів.

На виставці представлено 26 видань – навчальні посібники, монографії, матеріали наукових конференцій, періодичні видання, у яких висвітлюються питання наукових досягнень в сільському господарстві.

Деякі видання з виставки:

1. Шифр: 526368. Досягнення і проблеми генетики, селекції та біотехнологіїї : збірник наукових праць Т. 2. / НАН України, УААН, Академія медичних наук України; редкол.: В. А. Кунах. Київ: Логос, 2007. 628 с.

У збірнику представлено наукові праці вітчизняних та зарубіжних спеціалістів. В оглядових, теоретичних і експериментальних статтях наведено дані з основних напрямів генетики, селекції та біотехнології різних організмів; висвітлено актуальні питання викладення генетики, селекції, еволюції та біотехнології.

 

2. Шифр: Науковий Вісник Асканія-Нова. Вип. 2. 2009. 239 с.

У збірнику висвітлено результати наукових досліджень з питань селекції, генетики, технології, біотехнології, годівлі с.-г. тварин, кормовиробництва та економіки ведення галузі тваринництва.

 

3. Шифр: 530296. Досягнення та перспективи застосування гумінових речовин у сільському господарстві: матер. Міжнар. наук. - практ. конф. / М-во аграр. політики України, Дніпропетровський держ. аграр. ун-т ; редкол.: А. С. Кобець Дніпропетровськ: [б. и.], 2008. 328 с.

У збірнику Матеріалів конференції викладені новітні методи і технології отримання гумінових речовин, результати наукових досліджень щодо застосування гумінових та інших біологічно активних речовин в галузі тваринництва і рослинництва, їх вплив на метаболізм живих організмів.

 

Ці та інші видання можна переглянути, завітавши упродовж двох тижнів до читальної зали № 1 Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН України або замовивши пізніше з основного книгосховища.

Адреса, телефони, як дістатися: http://dnsgb.com.ua/adresa.html

Режим роботи: з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 18.00.

Будемо раді Вас бачити!

 

 

 

 

 

сайт создан компанией web студия