Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

 

26 травня 2021 р. співробітники Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН, зокрема: Ірина Бородай – заступник директора з наукової роботи, д-р і. н., професор; Інна Демуз – головний науковий співробітник відділу науково-методичної роботи та реферування, д-р і. н., доцент; Людмила Татарчук – заступник директора з науково-інформаційної та бібліотечної роботи, к. і. н. взяли участь у Всеукраїнській конференції «Бібліотека в цифрову епоху: від традиції до інновації», присвяченій 100-річчю заснування Фундаментальної бібліотеки Одеського державного аграрного університету. Конференція проходила в режимі он-лайн з використанням платформи ZOOM.

 

Свою доповідь «Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН в інформаційному просторі ХХІ ст.» презентувала І.С. Бородай.

 

Про «Внесок П. Стебницького у книговидавничу та бібліотечну справу України кінця ХІХ – початку ХХ ст.» проінформувала І. О. Демуз.

 

Загалом, конференція охоплювала багато дискусійних питань, була насиченою та змістовною, а доповіді учасників - пізнавальними та цікавими.

Висловлюємо найщирішу вдячність організаторам за запрошення й унікальну можливість познайомитися та поспілкуватися. Проведення таких конференцій є дуже корисним як для слухачів, так і для доповідачів: одні дізнаються про щось нове, інші розвивають.

Вітаємо колег фундаментальної бібліотеки Одеського державного аграрного університету з віковим ювілеєм бібліотеки! Бажаємо міцного здоров’я, терпимого сьогодення, щедрого майбутнього, творчого пошуку і натхнення на ниві збереження духовних цінностей.

Нехай Ваша праця вінчається трудовими перемогами, збагачується натхненням задля вагомих здобутків Вашого колективу та української держави.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

сайт создан компаниейй web студия