Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

 

26 травня 2021 р. ННСГБ НААН з офіційним візитом відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол Угорщини в Україні Іштван Ійдярто.

Пан Посол оглянув підготовлену розширену книжкову експозицію угорських видань, що зберігаються у фондах бібліотеки.

 

ННСГБ понад двадцяти останніх років досить успішно й продуктивно співпрацює з угорськими колегами, насамперед, з Аграрного Центру Дебреценського університету, а також Сарвашського інституту водного господарства та охорони навколишнього середовища через обмін новітньою ґалузевою друкованою продукцією, стажування, проведення спільних наукових проєктів, заходів (конференції, презентації, круглі столи) тощо.

За дорученням Президії НААН директор бібліотеки академік В.А. Вергунов мав приємність вручити пану Послу пам’ятну ювілейну медаль «100 років Національної академії аграрних наук України» за значну роботу по збереженню і примноженню спільних багатовікових скарбів книжкової мудрості, знань і досвіду людства, розширення відкритого інформаційного простору, що сприяють розвитку науки, освіти, культури, міжнародному співробітництву між нашими країнами щодо взаємного бачення розвитку аграрної науки, освіти.

 

Сьогоднішній візит Надзвичайного і Повноважного Посла Угорщини в Україні є підтвердженням того, що наші прагнення співпрацювати, мають продовження і спрямовані на поглиблення взаємовідносин між нашими країнами з метою досягнення прогресу у стосунках через вічні цінності, які об’єднують.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

сайт создан компаниейй web студия