Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

 

27 травня  відбулося чергове у поточному році засідання вченої ради, на якій розглядалися питання, що є важливими для бібліотеки з метою подальшої ефективності її діяльності.

Почалося засідання із приємностей. Директор бібліотеки, академік В.А. Вергунов привітав від імені колективу співробітників бібліотеки з визначними датами у їхньому житті та відзначив нагородами за сумлінну працю. Зокрема Ірину Сергіївну Бородай, заступника директора з наукової роботи, д-р і. н., професора.

 

і Ларису Іванівну Лямець, наукового співробітника відділу бібліотечно-інформаційних технологій та наукової обробки документів з достойними ювілеями з врученням «Подяки Національної академії аграрних наук України».

За вагомий особистий внесок у розвиток інформаційно-бібліотечного й науково-освітнього забезпечення та з нагоди Всеукраїнського дня науки вручив нагороди у вигляді Пам’ятної ювілейної медалі «100 років Національної академії аграрних наук України» Еліні Володимирівні Юрчак, завідувачці сектором архівознавства та документознавства, к. і. н.

 

та Вікторії Василівні Мамрай, старшому науковому співробітнику відділу документного забезпечення та збереження наукових фондів ННСГБ НААН).

 

Крім того будо вручено диплом доктора історичних наук Мельник Вікторії Вікторівні, яка блискуче захистила докторську дисертацію, підготовлену при Інституті історії аграрної науки, освіти та техніки ННСГБ НААН.

 

Далі перейшли до обговорення головних питань: «Інформаційно-комунікаційна діяльність ННСГБ НААН як чинник інноваційного розвитку аграрної галузі України» (Доповідач: старший науковий співробітник відділу документного забезпечення та збереження наукових фондів ННСГБ НААН В. В. Мамрай)

 

та «Внесок П. Стебницького у книговидавничу та бібліотечну справу України кінця ХІХ – початку ХХ ст.» (Доповідач: головний науковий співробітник відділу науково-методичної роботи та реферування, д-р і.н., доцент І.О. Демуз).

 

Крім того було розглянуто й інші не менш значущі питання, що потребували обговорення та прийняття невідкладних відповідних рішень.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

сайт создан компаниейй web студия