Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

Люцерна, а ще равельник, равлинник, медунка (Medicago) — цінна кормова культура. Все про технології її вирощування та про інші цікавинки з історії цієї рослини можете дізнатися з матеріалів, що частково демонструються на тематичній книжковій виставці «Інтенсивні технології вирощування люцерни», що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

На виставці представлено близько 29 видань – монографії, методичні рекомендації, автореферати, довідники, періодичні видання, у яких висвітлюються питання інтенсивних технологій вирощування люцерни.

Деякі видання з виставки:

1. Шифр: 542634. Люцерна: монографія. В. І. Гноєвий, М. П. Русько, І. В. Гноєвий [та ін.]; рец.: Ю. Д. Рубан, Я. І. Півторак, Т. І. Гопцій; М-во аграрної політики та продовольства України, НААН України, Харк. держ. зоовет. акад. Харків: ФОП Бровін О.В., 2014. 250 с.

В монографії узагальнені дані літератури, результати наукових досліджень авторів по вирощуванню і використанню люцерни на кормові цілі високопродуктивній великій рогатій худобі.

 

2. Шифр: 534628. Петриченко В. Ф. Люцерна з новими якостями для культурних пасовищ. Г. П. Квітко. Київ: Аграрна наука, 2010. 95 с.

На підставі багаторічних досліджень Інституту кормів НААН обґрунтовано результати досліджень з питань сучасних технологій вирощування та використання люцерни посівної в польовому і лучному кормовиробництві. Встановлено вплив мінеральних і органічних добрив, норм висіву, режимів використання на кормову продуктивність люцерни посівної.

 

3. Шифр: 538422. Ресурсоощадні технології вирощування люцерни на насіння в Південному Степу України: навчально - метод. посібник / Р. А. Вожегова, Г. В. Сахно, С. Ю. Булигін [та ін.]; ред.: Р. А. Вожегова, С. П. Голобородько, О. М. Димов [та ін.]. Херсон: Айлант, 2012. 130 с.

Викладено біологічні особливості та ресурсоощадні технології вирощування люцерни на насіння. Розроблено на основі узагальнення результатів наукових досліджень та передового досвіду господарств, які займаються насінництвом культури.

 

Ці та інші видання можна переглянути, завітавши упродовж двох тижнів до читальної зали № 1 Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН України або замовивши пізніше з основного книгосховища.

Адреса, телефони, як дістатися: http://dnsgb.com.ua/adresa.html

Режим роботи: з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 18.00.

Будемо раді Вас бачити!

 

 

 

 

 

сайт создан компанией web студия