Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

Для ознайомлення з наявними у фонді бібліотеки документами з питань плодівництва як галузі рослинництва та сільського господарства, запрошуємо відвідати тематичну книжкову виставку «Плодівництво – інтенсивна галузь сільського господарства», що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

Завдання галузі рослинництва та сільського господарства полягають у вирощуванні високих і сталих врожаїв на основі впровадження досягнень науки і передового досвіду для забезпечення потреб населення в цінних, екологічно чистих продуктах харчування. 

На виставці представлено близько 29 видань – монографії, автореферати, довідники, методичні рекомендації, періодичні видання, у яких висвітлюються питання розвитку плодівництва – однієї з інтенсивних галузей сільського господарства.

Деякі видання з виставки:

1. Шифр: 533055. Чиж О.Д. Агробіологічні основи вирощування саджанців плодових культур; за ред. О.Д. Чиж. Київ: Преса України, 2010. 112 с.

У підручнику описано відомості про будову деревного організму, внутрішні фактори саморегуляції процесів росту, морфогенезу і фізіологічних функцій рослинного організму.

 

2. Шифр: 518434. Куян В. Г. Спеціальне плодівництво: підручник. Київ: Світ, 2004. 464 с.

На основі сучасних досягнень науки і передового досвіду висвітлено історію, ареали, харчове і лікувальне значення, біологічні особливості та промислові технології вирощування садивного матеріалу.

 

3. Шифр: 516871. Механізація переробки і зберігання плодоовочевої продукції: навчальний посібник / О.В. Дацишин, О.В. Гвоздєв, Ф.Ю. Ялпачик, Ю.П. Рогач; За ред. О.В. Дацишина. Київ: Мета, 2003. 288 с.

Описано засоби механізації переробки та зберігання плодів і овочів з урахуванням найновіших досягнень науки і техніки. Розглянуто конструкції і принципи дії машин, апаратів та обладнання потоково-технологічних ліній переробки плодоовочевої продукції.

 

Ці та інші видання можна переглянути, завітавши упродовж двох тижнів до читальної зали № 1 Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН України або замовивши пізніше з основного книгосховища.

Адреса, телефони, як дістатися: http://dnsgb.com.ua/adresa.html

Режим роботи: з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 18.00.

Будемо раді Вас бачити!

 

 

 

 

 

сайт создан компанией web студия