Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

 

Кожна людина – історія, не схожа ні на будь-яку іншу. "Багато великого є на світі, але немає нічого величнішого, ніж людина" - так писав афінський драматург Софокл. У цьому істина. Сьогодні, 3 червня, у свій день народження перегортає  ще одну життєву сторінку доктор сільськогосподарських наук, доктор історичних наук, професор, академік Національної академії аграрних наук України, заслужений працівник сільського господарства України, заслужений діяч науки і техніки АР Крим, директор Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН Вергунов Віктор Анатолійович.

Шановний Вікторе Анатолійовичу! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого Дня народження від колективу Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН.

Не лише у цей день, а щодня, Ви як справжній вчений з великої літери, що знає все про історію сільськогосподарської науки й науки загалом, керівник з багаторічним досвідом, науковець - заслуговуєте слів вдячності й поваги за відданість професії, улюбленій справі, умінню зорієнтуватися на реалізацію нових ідей та проєктів! Адже творити, шукати, розвиватися, як шлях до нових можливостей та життєвого успіху – це Ваше кредо.

Прийміть наші побажання найціннішого земного скарбу – міцного здоров’я, добре жити, щоб мали Ви кого любити і щоб любили міцно Вас! Щоб було все гаразд у Вашій професійній справі. Невичерпних на багато-багато років енергії та оптимізму, душевного тепла і сімейного затишку!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

сайт создан компаниейй web студия