Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

День довкілля відзначають в Україні в третю суботу квітня щорічно, починаючи з 1999 року, згідно з Указом Президента України «Про День довкілля» від 6 серпня 1998 року № 855/98, на підтримку ініціативи Міністерства охорони навколишнього природного середовища та ядерної безпеки України і громадських природоохоронних організацій щодо розвитку діяльності. Відзначення цього свята свідчить про те, що всім нам слід відповідальніше ставитись до природи і починати активні дії, аби зменшити навантаження на довкілля.

З нагоди цієї події запрошуємо відвідати тематичну книжкову виставку «Жива планета» (до Всесвітнього Дня довкілля).

На виставці представлено близько 27 видань – монографії, навчальні посібники, матеріали наукових конференцій, рекомендації у яких висвітлюються питання проблем охорони довкілля.

Деякі видання з виставки:

1. Шифр: 540949. Головкін О. В. Організаційно-правові засади державного контролю і нагляду у галузі охорони довкілля в Україні: монографія. Кам'янець-Подільський: Оіюм, 2011. 424 с.

В монографії здійснено юридичний аналіз основних теоретичних та практичних проблем створення і функціонування системи державного контролю та нагляду у галузі охорони довкілля в Україні в умовах соціально-економічних та адміністративних перетворень, вироблення науково-обґрунтованих пропозицій та рекомендацій щодо напрямів раціоналізації відповідної системи контролю і нагляду та оптимізації його організаційних, нормативно-правових, функціональних і процедурних засад.

 

2. Шифр: 551343. Регіональні проблеми охорони: міжнародна наукова конференція молодих вчених (30 трав.-1 черв. 2018 р.) / М-во освіти і науки України, Одеський державний екологічний ун-т, Міжнародна асоціація екологічних ун-тів; ред.: Т. А. Сафранов, А. В. Чугай. Одеса: ТЕС, 2018. 258 с.

У збірнику представлені матеріали Міжнародної наукової конференції молодих вчених, які висвітлюють регіональні екологічні проблеми, а також науково-методичні та прикладні аспекти їхнього рішення.

 

3. Шифр: 542365. Правові аспекти охорони довкілля (судова практика, кодекси та закони України). О. Черновський, М. Папієв, В. Ватаманюк, П. Цицима; наук. ред. Л. Струтинська-Струк; рец.: Ю. Масікевич, В. Марчак. Чернівці: Кн. XXI, 2010. 1006 с.

Пропоноване видання містить матеріали судової практики розгляду справ про відповідальність за порушення законодавства про охорону природи.

 

Ці та інші видання можна переглянути, завітавши упродовж двох тижнів до читальної зали № 1 Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН України або замовивши пізніше з основного книгосховища.

Адреса, телефони, як дістатися: http://dnsgb.com.ua/adresa.html

Режим роботи: з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 18.00.

Будемо раді Вас бачити!

 

 

 

 

 

сайт создан компанией web студия