Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

 

Було приємно бачити (16.06.2021 р.) у стінах провідної спеціальної бібліотеки загальнодержавного значення, що в питаннях теорії та практики реалізовує державну програму підвищення ефективності інформаційно-бібліотечного й наукового забезпечення вітчизняного агропромислового виробництва серед високоповажних державницьких осіб як перший заступник міністра культури та інформаційної політики України Р.В. Карандєєв, який є шанованим і завжди бажаним гостем установи, Віце-президента ВГО «Асоціація платників податків України», Голову Правління Громадської організації «Центр стратегічного аналізу економічних перетворень» В.М. Венгера.

 

Володимир Михайлович був зацікавлений у відвідуванні бібліотеки, щоб, як кажуть, de vizo пересвідчитися чим живе наукова бібліотечна установа. І не пошкодував. Враховуючи обмеження в часі, він все ж зміг ознайомитися з історією становлення та розвитку бібліотеки, напрямами її діяльності, багатоаспектною видавничою роботою, як ефективним шляхом популяризації досвіду й напрацювань за понад сторічний період її існування. Він з великою зацікавленістю оглянув колекції «Фонду видань сільськогосподарської тематики, випущених у XIX-сторіччі» віднесених, рішенням українського уряду, до категорії національне надбання,

 

ознайомився з роботою лабораторії оцифрування наукових видань,

 

експозиціями, що демонструються в читальних залах.

 

Йому було цікаво дізнатися про проблеми, пов’язані з техніко-технологічним розвитком бібліотеки, щоб посприяти у їх вирішенні. Ми сподіваємося, що ця зустріч була початком плідної подальшої співпраці.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

сайт создан компаниейй web студия