Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

Цього року відзначається 25-та річниця з дня прийняття Конституції України – основного Закону Держави, який закріплює права, свободи і обов’язки громадян України, її суспільно-політичний і державний устрій. Вона ухвалена й введена в дію Верховною Радою України 28 червня 1996 р. та має особливий правовий статус – вищу юридичну силу, особливий порядок прийняття, підвищену стабільність та високий рівень захисту з боку держави.

З нагоди цієї події підготовлена тематична книжкова виставка «Конституція – оберіг нашої держави»: до 25-річчя прийняття Конституції України, що демонструє цілу низку видань, присвячених розкриттю даного питання. До вашої уваги деякі з них.

Деякі видання з виставки:

1. Шифр: 519912. Опришко В.Ф. «Конституційні основи розвитку законодавства України». Київ. АТ «Книга». 2001. 209 с.

В монографії доктора юридичних наук, професора, члена-кореспондента НААН України досліджуються актуальні теоретичні і практичні проблеми розвитку системи законодавства України, подається загальна характеристика Конституції України як політико-правового документа.

 

2. Шифр: 551631. Стрижак А. «Конституція України в актах Конституційного суду України.» Київ. ТОВ «Видавничий дім «Ін Юре»” 2010. 629 с.

Видання знайомить з результатами аналітичного дослідження практики конституційного судочинства, авторські коментарі з питань конституційності законів, виокремлено правові позиції Конституційного Суду України як єдиного органу конституційної юрисдикції в Україні.

 

3. Шифр: 552020. «Конституція України: основа консолідації суспільства і держави». Київ. «МП Леся». 2017. 363с.

Збірка містить тези виступів учасників наукового круглого столу, темою якого було Конституція і сучасної модель суспільної консолідації в умовах розвитку євроінтеграційних процесів в Україні, модернізація інститутів громадянського суспільства і держави.

 

Ці та інші видання можна переглянути, завітавши упродовж двох тижнів до читальної зали № 1 Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН України або замовивши пізніше з основного книгосховища.

Адреса, телефони, як дістатися: http://dnsgb.com.ua/adresa.html

Режим роботи: з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 18.00.

Будемо раді Вас бачити!

 

 

 

 

 

сайт создан компанией web студия