Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

Пшениця – одна із головних зернових культур України, вирощування якої найбільш поширене у світі.

При правильному розрахунку технології вирощування, застосуванні добрив та системі захисту пшениці, можна розраховувати на високі врожаї і високоприбуткове її вирощування. На ці та інші запитання знайдете відповіді, відвідавши бібліотеку і ознайомившись з частково представленими матеріалами тематичної книжкової виставки «Агротехніка вирощування пшениці в Україні» та іншими виданнями.

На виставці представлено 33 видання – монографії, автореферати, навчальні посібники, матеріали наукових конференцій, періодичні видання, рекомендації у яких висвітлюються питання розвитку агротехніки вирощування пшениці в Україні.

Деякі видання з виставки:

1. Шифр: 536130. Нетіс І. Т. Пшениця озима на півдні України: монографія. Херсон: ОЛДІ-плюс, 2011. 460 с.

В монографії викладено результати багаторічних досліджень автора з питань вирощування пшениці м’якої і твердої озимої на неполивних і зрошуваних землях півдня України та висвітлені нові досягнення вітчизняної і світової науки з цих питань.

 

2. Шифр: 552186. Оптимізовані параметри елементів технології вирощування пшениці озимої на зрошуваних землях: науково-практичні рекомендації / Р. А. Вожегова, С. О. Заєць, О. А. Коваленко [та ін.]; НААН України, Ін-т зрошуваного землеробства. Київ: Олді-Плюс, 2018. 40 с.

В рекомендаціях оптимізовані параметри елементів технології вирощування пшениці озимої на зрошуваних землях.

 

3. Шифр: 545861. Екологізація технології вирощуваня озимої пшениці в зоні південного Степу України: монографія / Базалій В.В., Домарацький Є.О., Пічура В. І., Домарацький О.О.; ДВНЗ «Херсонський державний аграрний ун-т» . Херсон: Грінь Д. С., 2014. 168 с.

На основі теоретичного обґрунтування і якості зерна пшениці озимої залежно від біопрепаратів, які забезпечують одержання екологічно чистої продукції.

 

Ці та інші видання можна переглянути, завітавши упродовж двох тижнів до читальної зали № 1 Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН України або замовивши пізніше з основного книгосховища.

Адреса, телефони, як дістатися: http://dnsgb.com.ua/adresa.html

Режим роботи: з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 18.00.

Будемо раді Вас бачити!

 

 

 

 

 

сайт создан компанией web студия