Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

Садівництво – інтенсивна галузь сільського господарства в Україні, до якої належить вирощування плодових, ягідних і горіхоплідних культур для одержання врожаю. Про актуальні заходи щодо вирощування й отримання сільськогосподарської продукції, поліпшення якості плодоягідної продукції, забезпечення тривалої продуктивності багаторічних насаджень, інтегрований захист плодових і ягідних культур від шкідників і хвороб, позитивний або негативний вплив різних факторів на врожай - можна дізнатися з документів, представлених на тематичній книжковій виставці «Перспективи розвитку садівництва в Україні», що демонструється у читальній залі № 1 бібліотеки.

На виставці представлено близько 30 видань – монографії, навчальні посібники, матеріали наукових конференцій, автореферати, рекомендації, у яких висвітлюються питання розвитку садівництва в Україні.

Деякі видання з виставки:

1. Шифр: 528672. Інтенсивні сади яблуні / О. Д. Чиж, В. В. Фільов, О. М. Гаврилюк, С. М. Чухіль; ред.: О. Д. Чиж; УААН, Ін-т садівництва, Сумська дослід. ст. Ін-ту садівництва. Київ: Аграрна наука, 2008. 224 с.

Висвітлено біологічні аспекти системи саморегуляції росту і плодоношення, живлення дерев, особливості розмноження сортів, підщеп яблуні і вимоги до садівного матеріалу для закладання сучасних інтенсивних садів.

 

2. Шифр: 552803. Господаренко Г. М. Удобрення садових культур: навчальний посібник для підготовки фахівців за спец. 201 «Агрономія», 202 «Захист і карантин рослин», 203 «Садівництво та виноградарство», 206 «Садово-паркове господарство». Київ: ТОВ «СІК ГРУП Україна», 2017. 338 с.

 

3. Шифр: 552453. Інновації в садівництві: матеріали третьої міжнародної наук. інтернет конференції (22 берез. 2019 р.) / М-во освіти і науки України, Уманський національний ун-т садівництва, Ф-т плодоовоч. і виноградарства. Умань: Сочінський М. М., 2019. 28 с.

 

 

Ці та інші видання можна переглянути, завітавши упродовж двох тижнів до читальної зали № 1 Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН України або замовивши пізніше з основного книгосховища.

Адреса, телефони, як дістатися: http://dnsgb.com.ua/adresa.html

Режим роботи: з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 18.00.

Будемо раді Вас бачити!

 

 

 

 

 

сайт создан компанией web студия