Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

 

У нас високоповажні гості!

5 серпня 2021 р. з офіційним візитом бібліотеку відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні Вальдемарас Сарапінас.

Під час візиту були укладені домовленості про укріплення культурних та наукових зв’язків через взаємовигідне та довготривале співробітництво, що сприятиме реалізації спільних проєктів і програм, вирішенню проблем з комплектуванням бібліотечного фонду литовськими виданнями тощо.

Пан посол ознайомився з діяльністю спеціальної бібліотеки-депозитарію, що володіє понад мільйонним фондом сільськогосподарських видань на 32 мовах із 59 країн світу, серед яких чільне місце займають колекції французьких, чеських, польських, угорських, іспанських, болгарських, латвійських, литовських сільськогосподарських документів та ін., які репрезентуємо через проєкт з підготовки науково-допоміжних покажчиків сільськогосподарських видань в серії «Колекція іноземних видань сільськогосподарської тематики у фондах ННСГБ НААН та інших аграрних бібліотек України», заснованої у 2009 р. Вже вийшли друком одинадцять таких видань й напрацювання тривають.

 

Пан Посол оглянув колекції «Фонду видань сільськогосподарської тематики, випущених у XIX-сторіччі» віднесених, рішенням українського уряду, до категорії національне надбання,

 

ознайомився з роботою лабораторії оцифрування наукових видань

 

й книжкові експозиції, на яких продемонстровані литовські видання.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

сайт создан компаниейй web студия