Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну книжкову виставку «Розвиток рибальства в Україні», що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

На виставці представлено 27 видань – навчальні посібники, монографії, автореферати, рекомендації, у яких висвітлюються питання розвитку рибальства в Україні.

Деякі видання з виставки:

1. Шифр: 552635. Рибальство та рибництво трансформованих річкових систем півдня України: наукова монографія / І. М. Шерман, К. М. Гейна, М. С. Козій [та ін.]. Херсон: Гринь Д.С., 2017. 312 с.

В науковій монографії представлені багаторічні дослідження, пов’язані з трансформацією річкових систем, сучасного взаємозв’язку рибальства та рибництва в умовах змін, які відбулися під впливом факторів антропогенного походження. Запропоновані принципи орієнтовані на раціональну експлуатацію біопродукціонного потенціалу, шляхом переводу кормового ресурсу в кормову базу цінних промислових видів риб.

 

2. Шифр: 542803. Правове регулювання рибництва та рибальства в Україні: монографія / Нац. ун-т біоресурсів і природокористування України; ред. Л. О. Святченко. К.: Вид-во «Вік принт», 2013. 282 с.

У монографії висвітлюються теоретичні і практичні правові аспекти правового регулювання рибництва та рибальства в Україні. Розкривається процес формування нормативно-правових відносин у галузі рибальства та стану реалізації рибальського законодавства на сучасному етапі; розкрито поняття та види рибництва в Україні.

 

3. Шифр: 516399. Машуков В. М. Довідник українського рибалки / В. М. Машуков. Львів: Вид-во «Світ», 2003. 176 с.

Описані особливості поведінки найпоширеніших в Україні риб та способи і тактика їх вилову.

 

 

Ці та інші видання можна переглянути, завітавши упродовж двох тижнів до читальної зали № 1 Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН України або замовивши пізніше з основного книгосховища.

Адреса, телефони, як дістатися: http://dnsgb.com.ua/adresa.html

Режим роботи: з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 18.00.

Будемо раді Вас бачити!

 

 

 

 

 

сайт создан компанией web студия