Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

 

17 серпня 2021 року Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН провела урочисте засідання вченої Ради з нагоди 30-річчя Незалежності України.

 

Урочисте зібрання відкрив директор ННСГБ НААН, академік НААН Віктор Вергунов, привітавши колектив і високоповажних гостей, які завітали: Надзвичайного і Повноважного Посла Польщі в Україні Бартоша Ціхоцкі, Надзвичайного і Повноважного Посла Латвії в Україні Юріса Пойканса, Надзвичайного і Повноважного Посла Угорщини в Україні Іштвана Ійдярто, Надзвичайного і Повноважного Посла Словаччини в Україні Марека Шафіна.

 

З доповіддю про діяльність Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН виступила заступник директора з науково-інформаційної та бібліотечної роботи Людмила Татарчук.

 

Директор ННСГБ НААН, академік НААН Віктор Вергунов вручив Надзвичайному і Повноважному Послу Польщі в Україні Бартошу Ціхоцкі пам’ятну ювілейну медаль «100 років Національної академії аграрних наук України».

 

Також директор ННСГБ НААН, академік НААН Віктор Вергунов з нагоди ювілейного дня народження вручив Почесну Грамоту НААН бухгалтеру ННСГБ НААН Альоні Сорокіній.

 

З привітаннями колективу з нагоди 30-річчя Незалежності України виступили Надзвичайні і Повноважні Посли в Україні:

Надзвичайний і Повноважний Посол Польщі в Україні Бартош Ціхоцкі

 

Надзвичайний і Повноважний Посол Латвії в Україні Юріс Пойканс

 

Надзвичайний і Повноважний Посол Угорщини в Україні Іштван Ійдярто

 

Надзвичайний і Повноважний Посол Словаччини в Україні Марек Шафін

 

На завершення Віктор Анатолійович презентував високоповажним гостям подарунки в українському стилі, які виготовили діти Тульчинського фахового коледжу культури.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

сайт создан компаниейй web студия