Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

 

26 серпня 2021 року відбулось чергове засідання Вченої ради Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН.

 Завідувачка сектору наукової бібліографії та біографістики ННСГБ НААН, к.і.н. С.В. Нижник виступила з питанням «Формування аграрної бібліографії та біографістики в ННСГБ НААН: інноваційні аспекти». Доповідачка зупинилася на важливих і актуальних питаннях аграрної біографічної проблематики, що є однією із першорядних складників соціально значущої інформації, а її поширення та використання – важливою частиною соціокомунікативних процесів, дієвою гуманітарною технологією підтримки інтелектуального й духовного поступу України, розбудови суверенного національного інформаційного простору.

 

З питанням «Особливості наповнення джерельної бази дослідження розвитку наукових технологій в органічному землеробстві України» виступила головний науковий співробітник сектору наукознавства ННСГБ НААН, д.і.н. Н.П. Коваленко. У виступі наголошувалося, що сьогодні саме цей вид господарювання здобуває все більше і більше прихильників у світі, має чудові перспективи для впровадження в Україні, тому важливо його розвивати й створювати можливості для фахівців через інформаційно-бібліотечне забезпечення їх науковими матеріалами, зокрема через представлення їх у джерельних базах.

 

На повістку дня засідання Вченої ради виносилися питання розгляду проміжних наукових звітів з виконання завдань ПНД 41 НААН «Інноваційний розвиток» за перше півріччя 2021 року.

Відбулося заслуховування та рекомендація до захисту дисертаційної роботи Омельченко Світлани В’ячеславівни на тему: «Дубняк К. В. (1890–1948) – учений та популяризатор сільськогосподарської науки й освіти в Україні 20-х років ХХ століття» на здобуття наукового ступеня доктора філософії за спеціальністю 032 – Історія та археологія.

 

Крім основних питань розглянули серед різного й інші невідкладні питання, що стосуються діяльності бібліотеки.

Обговоривши винесені на розгляд питання, учасниками засідання були вироблені подальші плани й внесені пропозиції щодо покращення роботи на участках, які того потребують.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

сайт создан компаниейй web студия