Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

 

ВІТАЄМО

Василя Григоровича Кременя— президента Національної академії педагогічних наук України, доктора філософських наук, професора, академіка НАН України, дійсного члена (академіка) НАПН України, заслуженого діяча науки і техніки України, лауреата Державної премії України в галузі науки і техніки, лауреата Державної премії України в галузі освіти, повного кавалера орденів «За заслуги», народного депутата України 3-го скликання, міністра освіти і науки України (2000–2005 рр.), президента Товариства «Знання» України, видатного вченого, державного й громадського діяча часів державності України, а також багаторічного поціновувача нашої бібліотеки з черговим визнанням його видатних заслуг на ниві науково-освітнього забезпечення, які відзначені державою і Указом президента України №406/2021 з нагоди 30-річчя Дня Незалежності України й нагородженням Орденом князя Ярослава Мудрого ІІІ ступеня.

Ця нагорода в черговий раз підтверджує про завжди притаманну цьому видатному сину українського народу державницьку позицію у справі служіння нації. Високі особисті якості Василя Григоровича, як відповідальність і самовідданість в оновленні української держави, уособлюють в собі високий рівень далекоглядного керівника, для якого найвищими критеріями є честь і гідність, що являється елітарним зразком для наслідування молодим поколінням, насамперед вчених й освітян.

Нам пощастило не просто багато років знати, а й співпрацювати з В.Г. Кременем – професіоналом високого рівня, глибоко порядною, щирою і відкритою людиною, яка з розумінням справи відноситься до діяльності всього, що пов’язано з іміджем держави України, включаючи навіть нашу бібліотеку, яку він вирізняє серед інших провідних ґалузевих установ України. Тому він завжди у нас бажаний гість.

Вітаючи Василя Григоровича з черговим відзначенням, побажаємо йому молодості душі і серця, оптимістичного погляду на життя.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

сайт создан компаниейй web студия