Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

 

Привітаємо та порадіємо

з приємної новини, що має відношення до давнього поціновувача нашої бібліотеки, доктора економічних наук, професора, заслуженого працівника сільського господарства України, почесного члена і члена-кореспондента НААН, народного депутата України, одного із лідерів ВО «Батьківщина» І.Г. Кириленка, який з нагоди відзначення 30-річчя від Дня Незалежності України, Указом президента України №406/2021 нагороджений високою державною нагородою - Орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави.

Внесок Івана Григоровича як українського політика, народного депутата різних скликань (був членом Комітету з питань АПК, земельних ресурсів і соціального розвитку села; очолював Комітет з питань молодіжної політики, фізичної культури і спорту; був головою підкомітету з питань координації ЄС Комітету з питань європейської інтеграції) гідний нагороді. Виконано належну організаторську роботу щодо реформування колективних сільськогосподарських підприємств на засадах приватної власності на землю та майно. Вироблено стратегію і здійснюється новаторська аграрна політика, спрямована на стабілізацію і створення передумов для зростання виробництва АПК. Його завжди державницьке розуміння проблем і перспектив подальшого розвитку вітчизняного агропромислового комплексу, враховуючи аналіз світових тенденцій на агропродовольчих ринках та перспектив подальшого розвитку АПК до європейських стандартів заслуговує поваги.

І.Г. Кириленко, як визнаний й авторитетний в нашій країні та за кордоном вчений–аграрний економіст, не один десяток років активно виступає за гарантії соціального захисту бібліотечних, педагогічних і наукових працівників, запровадження нових підходів до освітньої та наукової політики, що відповідають сучасним світовим тенденціям і залишаються пріоритетними у формуванні бюджетної політики. Людина харизматична, залюблена у свою справу, а відтак небайдужа до того, що відбувається у суспільстві. Він завжди з розумінням відноситься до вітчизняної бібліотечної галузі, співпрацює з науковими бібліотечними установами аграрної галузі, знає їхні проблеми і всіляко сприяє їх вирішенню. Завжди бере активну участь у наукових заходах бібліотеки. Є співавтором підготовлених при нашій бібліотеці унікальних 2-х навч. посіб. для студ. вищих навч. закладів: «Аграрна історія України: еволюція соціально-економічних відносин» (Панченко П.П., Кириленко І.Г., Вергунов В.А., 2014. – 536; «Аграрна історія України» у 3-х частинах (Падалка С.С., Кириленко І.Г., Вергунов В.А. – К.: Аграр. наука, 2019. – Ч.1: Від найдавніших часів до початку ХХ Століття – 332 с., Ч.2: Радянська доба (1917–1991 рр) – 458 с., Ч.3: Період незалежності (1991–2018 рр.) – 372 с.) й монографії «Чорнозем і українська історія: нарис від давнини до сьогодення» за авторством: С.С Падалки, І.Г. Кириленка, В.А. Вергунова (Київ: Аграрна наука, 2020. 552 с.).

Ми поважаємо його небайдужість до всього, що пов’язано з культурно-просвітницьким середовищем нашої держави, особливо у світлі евроінтеграційних процесів. Високо цінуємо розуміння ним ролі і місця бібліотечних установ у суспільстві та їх кадрового потенціалу щодо збереження генетичної ідентифікації української нації через духовні скарби у вигляді книг. Йому безмежні слова вдячності за зроблений бібліотеці багато років назад подарунок у вигляді шеститомного ювілейного видання «Великая реформа 1861-1911 гг.: Русское общество и крестьянский вопрос в прошлом и настоящем» (Москва, 1911р.), а також інших видань, віднесених до категорії бібліографічної рідкості.

 

Віримо, що його життєва позиція, професіоналізм та мужність сприятимуть подальшому розвитку України й бажаємо, щоб поруч з Вами завжди йшли віра і надія, оптимізм і впевненість!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

сайт создан компаниейй web студия