Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

 

30 серпня 2021 року, напередодні Дня знань, бібліотеку відвідали високоповажні гості: Надзвичайні і Повноважні посли, зокрема Естонської Республіки в Україні Каімо Кууск, Латвійської Республіки в Україні Юріс Пойканс, а також Генеральний директор «УКРСАДВИНПРОМ» В.С. Печко.

Після вітання директором бібліотеки, академіком В.А. Вергуновим колективу зі святом, гості також висловилися з привітаннями, щирими побажаннями й ввірили, що співпраця наша буде продовжуватися і надалі.

 

За всебічну допомогу, проявлену до діяльності нашої бібліотеки, за сприяння розширеного міжнародного співробітництва із країнами щодо взаємного бачення розвитку аграрної науки, освіти, культури й продуктивну співпрацю з представниками бізнесу, були нагороджені наші гості відзнаками НААН:

Надзвичайний і Повноважний Посол Естонської Республіки в Україні Каімо Кууск,

 

Генеральний директор «УКРСАДВИНПРОМ» В.С. Печко отримали пам’ятну ювілейну медаль «100 років Національної академії аграрних наук України».

 

Завідувачка сектору наукознавства Інституту історії аграрної науки, освіти та техніки ННСГБ НААН, д.і.н., с.н.с. Н.Б. Щебетюк отримала вищу нагороду НААН – «Почесну відзнаку».

 

І в цей чарівний час, дозвольте від щирого серця привітати усіх із традиційним святом першого дзвоника – Днем знань, який відкриває світ пізнання та сходження до одвічних життєдайних джерел цивілізації, святом молодості та надії. Через роки і відстані, перегортаючи сторінки своїх школярських і студентських років, хочеться сказати, що навчання – це прихований скарб, це світ знань про людей та їх оточення. Вчіться, щоб знати, діяти, жити, адже в усі часи освічена людина користувалася повагою.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

сайт создан компаниейй web студия