Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

Учітеся, читайте,
І чужому научайтесь,
Й свого не цурайтесь.
Т.Шевченко

Сьогодні в Україні налічується понад 30 тисяч бібліотек. Серед провідних бібліотек гідне місце займає Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН, яка є головною національною книгозбірнею сільськогосподарської і лісогосподарської літератури та бібліотекою-депозитарієм. За своїм унікальним фондом з 1,1млн. галузевих видань на 35 мовах із 59 країн це третя в світі бібліотека після Національної сільськогосподарської бібліотеки США та Центральної наукової сільськогосподарської бібліотеки Російської академії наук.

На виставці представлено близько 30 видань: монографії, навчальні посібники, матеріали наукових конференцій, наукові доповіді, інструктивно-методичні посібники, аналітичні статті, в яких висвітлюються історія, розвиток та сучасні інноваційні процеси в діяльності бібліотеки.

 

Деякі видання з виставки:

1. Шифр: 543905. Бюлетень Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН. Вип.1 / редкол.: Вергунов В.А.( голов.ред.), Тарабрін О.Є., Татарчук Л.М. та ін. Вінниця: ФОП Корзун Д.Ю., 2014. 363с.

До випуску ввійшли науково-аналітичні огляди звітів про діяльність бібліотечної мережі установ Національної академії аграрних наук і Міністерства агарної політики та продовольства України. До Бюлетеню ввійшли рекомендації щодо поліпшення інформаційно-бібліотечного обслуговування фахівців аграрної галузі, методичні матеріали про використання електронної бази даних «Украгротека» та світових баз даних.

 

2. Шифр: 546428. Національна бібліографічна система виявлення та розповсюдження сільськогосподарської науково-технічної інформації з метою її інтеграції у світовий ринок інформаційних ресурсів і послуг: монографія. Вергунов В.А., Дерлеменко В.В., Тарабрін О.Є., Капралюк О.В. / наук. редактор Вергунов В.А. Вінниця: ФОП Корзун Д.Ю.,2015. 488с.

В монографії, на основі комплексно-системного підходу, проаналізовано і змодельовано сучасний стан розповсюдження сільськогосподарської науково-технічної інформації в Україні. Представлено науково обґрунтовану систему інформаційних ресурсів, продуктів і послуг, нові форми та методи розповсюдження сільськогосподарської науково-технічної інформації в Україні.

 

3. Шифр: 549768. Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН: історія та сучасність. До 100-річчя від дня створення. В.А. Вергунов. Історико - бібліографічна серія «Аграрна наука України в особах, документах, бібліографії». Київ: Аграрна наука, 2017. 463с.

Видання вміщує віднайдені, раніше недоступні, архівні документи стосовно створення та діяльності ННСГБ НААН упродовж 1917-2017рр. В нарисі вперше розглянуто особливості роботи бібліотеки в роки української революції 1917-1921рр., зроблено уточнення відносно функціонування установи впродовж 20-30-х років минулого століття, а також у часи німецької окупації Харкова 1941-1943рр.

 

Ці та інші видання можна переглянути, завітавши упродовж двох тижнів до читальної зали № 1 Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН України або замовивши пізніше з основного книгосховища.

Адреса, телефони, як дістатися: http://dnsgb.com.ua/adresa.html

Режим роботи: з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 18.00.

Будемо раді Вас бачити!

 

 

 

 

 

сайт создан компанией web студия