Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

 

7.10.2021 р. на платформі Microsoft Teams відбулася зустріч з польськими колегами.

Концепт-ідеї заходу полягав в обговоренні стратегії розвитку подальших кроків в питаннях обміну новітньою галузевою літературою та проведення спільних історичних досліджень щодо внеску польських громадян в становлення та розвиток сільськогосподарської дослідної справи в Україні та уродженців нашої країни для польської культури, науки й освіти.

Від ННСГБ НААН в роботі онлайн-зустрічі взяли участь: директор бібліотеки, академік НААН Віктор Вергунов; заступник директора з науково-інформаційної та бібліотечної роботи, к.і.н. Людмила Татарчук; провідний науковий співробітник сектору наукової бібліографії та біографістики Інституту історії аграрної науки, освіти і техніки, д.і.н, доцент Наталія Анненкова; старший науковий співробітник сектору наукознавства, д.і.н., доцент Олена Корзун; заступник директора, начальник відділу Державного архіву м. Києва, к.і.н. Іван Кісіль. З польської сторони: радник з питань науково-освітньої співпраці посольства Республіки Польща в Україні Ева Матушек–Загата; заступник директора Національного інституту сільської культури та спадщини Лукаш Вєчорек; довірений директора Національного інституту сільської культури та спадщини Катажини Сакс - Максиміліан Биліцкі; перекладач Алла Суска.

 

Хоч і дистанційно, але це була тепла дружня зустріч. При обговорені важливих й актуальних питань цікавих для обох сторін, досягнуто домовленостей щодо розширення культурного співробітництва з метою збереження культурних досягнень наших народів, обмін документами, проведення спільних історичних досліджень, зокрема з розгляду питань взаємного українсько-польського бачення розвитку аграрної науки, освіти, виробництва.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

сайт создан компаниейй web студия