Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати виставку нових надходжень книжкових та періодичних видань, що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

На виставці представлено близько 60 видань – доповіді наукових конференцій, біобібліографічні покажчики, колективні монографії, збірники наукових праць, науково-методичні рекомендації, практичні посібники, технологічні та виробничі документи з різних напрямів діяльності агропромислового виробництва.

 

Деякі видання з виставки:

1. Шифр: 554410. Вергунов В. А. Сельское хозяйство и агрономия: возникновение - становление. Их влияние на развитие и благосостояния государства: монография / В. А. Вергунов, В. С. Кочмарський, В. В. Шелепов. Киев: ТРОПЕА, 2021. 304 с.

У монографії висвітлено питання зародження сільського господарства та роль землеробства на становлення і розвиток агрономії починаючи з стародавніх часів і закінчуючи початком XXI століття н. е. Коротко викладені досягнення в розвитку основної продовольчої культури – пшениці, її роль в харчуванні людства.

 

2. Шифр: 554233. Розроблення ресурсоефективних режимів вирощування овочевої продукції в тепличних комплексах: монографія / А. О. Дудник, Н. А. Заєць, Т. І. Лендєл [та ін.]; НУБіП. Київ: Прінтеко, 2020. 262 с.

У монографії представлено результати досліджень для підвищення ресурсоефективності виробництва овочевої продукції в тепличних комплексах шляхом розроблення оптимальних режимів вирощування, котрі базуються на науково обґрунтованих закономірностях та взаємозв’язках параметрів технологічного процесу вирощування, якості продукції та цінової політики на ринках виробленої продукції й енергоносіїв.

 

3. Шифр: 554431. Падалка С. С. Чорнозем і українська історія: нарис від давнини до сьогодення / С. С. Падалка, І. Г. Кириленко, В. А. Вергунов. Київ: «Аграрна наука», 2020. 551 с.

Книжка охоплює широку панораму процесів, явищ, фактів та подій аграрної історії України на широкому історичному відрізку від найдавніших часів і донині. Запропоновані сюжети стосувалися землеробського освоєння території України, ролі воєн, конфліктів та повстань в історії чорноземного ресурсу, ролі тріумфу «живої праці» на землі.

 

4. Шифр: 553968. Яцух О.О. Фінансове забезпечення сільськогосподарських підприємств: монографія / О. О. Яцух. Мелітополь: Вид. буд. ММД, 2018. 467 с.

У монографії досліджено сутність і зміст фінансового забезпечення діяльності сільськогосподарських підприємств та визначено особливості їх функціонування. Розроблено теоретичні аспекти інституціонального забезпечення механізму фінансування галузевих підприємств на підставі узгодження ринкових і державних регуляторів їх розвитку.

 

Ці та інші видання можна переглянути, завітавши упродовж двох тижнів до читальної зали № 1 Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН України або замовивши пізніше з основного книгосховища.

Адреса, телефони, як дістатися: http://dnsgb.com.ua/adresa.html

Режим роботи: з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 18.00.

Будемо раді Вас бачити!

 

 

 

 

 

сайт создан компанией web студия