Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

Національна академія аграрних наук має книжкове видавництво «Аграрна наука», видає два періодичних журнали: «Вісник аграрної науки» і Реферативний журнал «Агропромисловий комплекс України», міжвідомчий тематичний науковий збірник «Агрономія і ґрунтознавство», а також науково-інформаційний бюлетень «Аграрна наука — виробництву». В більшості наукових установ видаються збірники наукових праць за галузями знань.

На виставці представлено близько 100 видань НААН: монографії, навчальні посібники, матеріали наукових конференцій, наукові доповіді, інструктивно-методичні посібники, аналітичні статті.

 

Деякі видання з виставки:

1. Управління ефективністю інноваційно-інвестиційної діяльності в агробізнесі: монографія. Лупенко Ю.О., Кропивко М.Ф., Захарчук О.В., Кісіль М.І. та ін. Київ: ННЦ «Інститут аграрної економіки», 2021. 224с.

У монографії досліджено сутність інвестицій у придбання та модернізацію об’єктів агробізнесу як об’єкта управління. Проаналізовано вплив інституціонального забезпечення в Україні на ефективність інноваційно-інвестиційної діяльності в агробізнесі. Досліджено методичні підходи щодо оцінок показників інвестиційної привабливості агробізнесу. Запроваджено систему бізнес-діагностики суб’єкта агробізнесу в управлінні ефективністю інвестицій.

 

2. Шифр: 554384. Біоекологічні особливості шкідників-фітофагів в агроценозах обліпихи крушиноподібної та науково-обгрунтовані способи їх контролю: монографія. Москалець В.В., Гриник І.В., Москалець Т.З., Шевчук І.В. та ін. Київ: Видавництво «Центр учбової літератури», 2021. 192с.

В монографії представлено біоекологічні особливості основних комах-фітофагів в агроценозах обліпихи крушиноподібної та запропоновано способи їх контролю в умовах Північного Лісостепу України. Отримані нові відомості щодо морфологічних та екологічних ознак і прояву шкідників у насадженнях названої культур,стануть важливою інформацією у стратегії діагностики, контролю та розробці заходів захисту обліпихового саду .

 

3. Шифр: 554134. Аграрна історія України: у трьох частинах. Ч.ІІІ. Період незалежності ( 1991-2018 рр.) Падалка С.С., Кириленко І.Г., Вергунов В.А. Київ: Аграрна наука, 2019. 372с.

Кінець ХХ – початок ХХІ ст. став історичним періодом, коли відбувалася чергова соціоекономічна переорієнтація аграрного розвитку України. У третій частині навчального посібника на основі аналізу різнопланових джерел, напрацювань вітчизняних і зарубіжних дослідників розкрито аграрні процеси доби незалежності, зміни у відносинах власності, економічному житті та повсякденності українського села.

 

Ці та інші видання можна переглянути, завітавши упродовж двох тижнів до читальної зали № 1 Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН України або замовивши пізніше з основного книгосховища.

Адреса, телефони, як дістатися: http://dnsgb.com.ua/adresa.html

Режим роботи: з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 18.00.

Будемо раді Вас бачити!

 

 

 

 

 

сайт создан компанией web студия