Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну книжкову виставку «Ресурсозберігаючі технології в овочівництві», що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

На виставці представлено 32 видання – монографії, навчальні посібники, матеріали наукових конференцій, періодичні видання, рекомендації, у яких висвітлюються питання розвитку ресурсозберігаючих технологій в овочівництві.

 

Деякі видання з виставки:

1. Шифр: 532316. Технології та нормативи витрат на вирощування овочевих культур / Д. І. Мазоренко, Г. Є. Мазнєв, Л. М. Тіщенко [та ін]; за ред. П. Т. Саблука, Д. І. Мазоренка, Г. Є. Мазнєва; М-во аграрної політики України, УААН. [та ін] . К.: ННЦ ІАЕ, 2010. 340 с.

В книзі розглянуто наукові основи технологій, наведено технологічні карти і нормативи витрат на вирощування овочевих культур в умовах різного стану ресурсного забезпечення агровиробництва.

 

2. Шифр: 532741. Гіль Л. С. Сучасні технології овочівництва закритого і відкритого ґрунту: навчальний посібник для підготовки фахівців напрямку «Агрономія» у вищих аграрних навчальних закладів І-IV рівнів акредит. Ч. 2. Відкритий грунт / Л. С. Гіль, А. І. Пашковський, Л. Т. Суліма. Вінниця: Нова книга, 2008. 312 с.

У навчальному посібнику описано особливості сучасних технологій вирощування овочевих культур у відкритому ґрунті з використанням систем краплинного зрошення. У даному виданні докладно викладається промислова технологія крапельного зрошення з фертигацією для вирощування різних сільськогосподарських культур.

 

3. Шифр: 553705. Методика биоэнергетической оценки технологий в овощеводстве / Росс. акад. с-х наук, ГНУ ВНИИ селекции и семеноводства овощных культур. Москва: ВНИИССОК, 2009. 32 с.

У методичці представлена методика біоенергетичної оцінки технологій в овочівництві. Вона є критерієм оцінки розроблюваних і освоюваних у виробництві енергозберігаючих технологій вирощування овочевих рослин.

 

Ці та інші видання можна переглянути, завітавши упродовж двох тижнів до читальної зали № 1 Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН України або замовивши пізніше з основного книгосховища.

Адреса, телефони, як дістатися: http://dnsgb.com.ua/adresa.html

Режим роботи: з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 18.00.

Будемо раді Вас бачити!

 

 

 

 

 

сайт создан компанией web студия