Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН презентує тематичну книжкову виставку «Всесвітній день інформації про розвиток (День ООН)»,
що розпочала діяти в читальній залі № 1.

 

Міжнародний день ООН, встановлений резолюцією Генеральної Асамблеї ООН 19 грудня 1972 року, який відзначається щорічно 24 жовтня. Метою Всесвітнього дня інформації про розвиток визначено залучення щорічно уваги світової громадської думки до проблем розвитку та до необхідності зміцнення міжнародного співробітництва в цілях їх вирішення. Асамблея також постановила, що дата цього дня має збігатися з Днем Організації Об'єднаних Націй (24 жовтня), який одночасно є також датою прийняття в 1970 році Міжнародної стратегії розвитку на друге Десятиліття розвитку ООН.

На виставці представлено близько 20 видань: збірники, матеріали наукових конференцій, аналітичні статті, художньо-документальні книги, публіцистика.

Деякі видання з виставки:

 

1. Шифр: 519167. Виконання Україною Конвенції ООН про ліквідацію всіх форм дискримінації щодо жінок. Київ: ТОВ «Навчальна книга», 2003. 221с.

Пропоноване видання - це збірник, до якого увійшли Доповідь про виконання Україною Конвенції ООН про ліквідацію всіх форм дискримінації щодо жінок і документи , що розкривають сам процес звітування в Комітеті ООН з ліквідації всіх форм дискримінації щодо жінок. До видання увійшли міжнародні і національні документи, зауваження та рекомендації вищеназваного Комітету ООН. Представлені матеріали розкривають панораму державної діяльності у сфері гендерних перетворень, формуванні гендерної культури, творенні гендерної демократії.

 

 

 

2. Шифр: 522757. Реалізація Цілей Розвитку Тисячоліття ООН в Україні: подолання бідності та підвищення життєвого рівня населення./ Е.М. Лібанова, В.М. Новіков, Н.П. Сітнікова, І.Ф. Гнибіденко, М.А.Солдатенко та ін./за ред. В.М.Новікова. НАН УкраїниЮ Інститут демографії та соціальних досліджень НАНУ, 2004, 138с.

Збірник містить матеріали, в яких розглядаються проблеми реалізації соціальної політики відповідно до цілей розвитку тисячоліття ООН в Україні. Досліджені питання подолання бідності, впровадження соціальних стандартів,організації системи оплати праці, соціально-демографічні аспекти підвищення рівня життя населення, проаналізовано процеси формування страхового ринку, розвитку і функціонування закладів освіти і соціального забезпечення.

 

 

3. Шифр: 545119. Скальський В.В. Статистика сільського господарства України з урахуванням рекомендацій Статистичної комісії ООН. Монографія.: Хмельницький, ПП Мельник А.А., 2014. 210с.

У монографії представлена сучасна стратегія розвитку статистики сільського господарства за рекомендаціями Статистичної комісії ООН, методологічні засади статистики сільського господарства в Україні в контексті зазначеної стратегії. Визначені особливості статистики сільськогосподарських підприємств та господарств на етапі входження України в ЄС.

 

 

Ці та інші видання можна переглянути, завітавши упродовж двох тижнів до читальної зали № 1 Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН України або замовивши пізніше з основного книгосховища.

Адреса, телефони, як дістатися: http://dnsgb.com.ua/adresa.html

Режим роботи: з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 18.00.

Будемо раді Вас бачити!

 

 

 

 

 

сайт создан компанией web студия