Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

Сільське господарство – одна з найважливіших галузей економіки України. Від працівників сільського господарства залежить, що ми їстимемо завтра, і як ці продукти вплинуть на наше життя. Щорічно у третю неділю листопада відзначається День працівників сільського господарства в Україні.

Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну книжкову виставку «Хвала рукам, що пахнуть хлібом» (до Дня працівників сільського господарства), що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

 

На виставці представлено близько 30 видань – навчальні посібники, монографії, методичні рекомендації, автореферати, довідники, періодичні видання у яких висвітлюються актуальні питання розвитку сільського господарства в України.

 

Деякі видання з виставки:

 

1. Шифр: 549307. Шкарлет Сергій Миколайович. Організаційно-інфраструктурне забезпечення розвитку сільського господарства України: монографія / С. М. Шкарлет, М. В. Дубина, А. В. Тарасенко; М-во освіти і науки України, Чернігівський національний технологічний ун-т. Чернігів: ЧНТУ, 2016. 208 с.

У монографії розглянуто основні теоретичні, методичні та прикладні аспекти модернізації організаційно-інфраструктурного забезпечення розвитку сільського господарства України. Прискорений розвиток сільського господарства в Україні дає підстави стверджувати про зростаючий вплив ці\ї галузі на функціонування національного господарства країни.

 

 

 

 

2. Шифр: 548755. Гадзало Я. М. Аграрний потенціал України: напрями розвитку: монографія / Я. М. Гадзало, М. В. Гладій, П. Т. Саблук; НААН України, ННЦ «Ін-т аграрної економіки», Ін-т розведення і генетики тварин ім. М.В. Зубця. Київ: Аграрна Наука, 2016. 332 с.

Наведено оцінку стану і рівня використання та напрями розвитку аграрного потенціалу країни. Наголошено, що для становлення України як потужної держави важливо якнайефективніше використовувати всі його складові: людські, земельні, водні, матеріальні та інші види ресурсів.

 

 

 

 

 

3. Шифр: 550335. Новітні агротехнології у рослинництві: підручник / В. А. Мазур, В. Д. Паламарчук, І. С. Поліщук, О. Д. Паламарчук; М-во освіти і науки України, Вінницький національний аграрний ун-т. Вінниця: ФОП Рогальська І. О., 2017. 588 с.

Матеріал викладений у підручнику направлений на зрозуміння аграрієм важливості оптимального вибору технології вирощування сільськогосподарських культур. Врахування основних елементів сучасної технології дозволить в конкретному регіоні, зоні або господарстві скорегувати мінімальний розрив між фактичною та потенціальною врожайністю рослин.

 

 

 

 

Ці та інші видання можна переглянути, завітавши упродовж двох тижнів до читальної зали № 1 Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН України або замовивши пізніше з основного книгосховища.

Адреса, телефони, як дістатися: http://dnsgb.com.ua/adresa.html

Режим роботи: з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 18.00.

Будемо раді Вас бачити!

 

 

 

 

 

сайт создан компанией web студия