Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну книжкову виставку «Розвиток молочної промисловості в Україні», що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

 

На виставці представлено 36 видань – монографії, навчальні посібники, довідники, методичні рекомендації, автореферати, матеріали наукових конференцій, у яких висвітлюються питання розвитку молочної промисловості в Україні.

 

Деякі видання з виставки:

 

1. Шифр: 544107. Молочна промисловість: сучасний стан та перспективи розвитку / Ю. В. Сіра, О. В. Коваленко; НААН України, Ін-т продовольчих ресурсів. Київ: ННЦ «ІАЕ» , 2014. 90 с.

Викладено аспекти розвитку ринку молочної продукції в сучасних умовах становлення вітчизняної економіки під впливом зовнішніх і внутрішніх ризиків. Проаналізовано сучасний стан та ефективність використання ресурсного потенціалу галузі, визначено зміни рівня та структури виробництва молока і молокопродуктів і їх споживання.

 

 

2. Шифр: 552423. Петриченко О. А. Розвиток молокопродуктового підкомплексу в Україні: монографія / О. А. Петриченко. Київ: ННЦ «ІАЕ» , 2018. 348 с.

У монографії досліджено особливості та проблеми розвитку агропромислового виробництва в сучасних умовах. Обґрунтовано методологічні підходи до оцінювання порід і типів тварин та організаційні заходи підвищення ефективності виробництва. Досліджено організацію технологічних процесів у молочному скотарстві, технологічного забезпечення та формування систем технологій відтворення, утримання, годівлі та доїння корів.

 

 

3. Шифр: 536529. Черевко Г. В. Конкурентоспроможність молокопереробних підприємств в умовах членства України у світовій організації торгівлі: монографія / Г. В. Черевко, П. С. Березівський, Д. Г. Черевко. Львів: Укр. бестселер, 2011. 168 с.

У монографії висвітлено сучасні теоретичні, методологічні та прикладні аспекти підвищення конкурентоспроможності молокопереробних підприємств. Обґрунтовано основні елементи системи управління якістю продукції молокопереробних підприємств та формування раціональної системи заготівлі сировини.

 

Ці та інші видання можна переглянути, завітавши упродовж двох тижнів до читальної зали № 1 Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН України або замовивши пізніше з основного книгосховища.

Адреса, телефони, як дістатися: http://dnsgb.com.ua/adresa.html

Режим роботи: з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 18.00.

Будемо раді Вас бачити!

 

 

 

 

 

сайт создан компанией web студия