Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН презентує тематичну книжкову виставку до 60-річчя від дня народження вченої в галузі біологічного захисту рослин та екології, доктора сільськогосподарських наук, старшого наукового співробітника, керівника лабораторії мікробіологічного методу захисту рослин Інституту захисту рослин НААН, Ткаленко Ганни Миколаївни, що розпочала діяти в читальній залі № 1.

1. Шифр: 540707. Застосування біологічного препарату Триходермін-Р для захисту овочевих культур закритого і відкритого ґрунту від хвороб. Рекомендації / Ткаленко Г.М., Гораль С.В., Борзих О.І., Ретьман С.В. [та ін.] Київ: «Колобіг», 2012. 48с.

Висвітлено роль гриба-антагоніста роду Trichoderma у пригніченні хвороб рослин та визначено основні фактори, що впливають на розвиток біологічного агента. Описано технологію застосування біологічного препарату Триходермін-Р проти хвороб овочевих культур відкритого і закритого ґрунту. Наведено дані досліджень впливу біопрепарату на ріст і розвиток овочевих рослин, їх урожайність, ефективність його дії за різних способів застосування проти поширених хвороб огірків, томатів, салату-латуку в закритому ґрунті, а також білоголової капусти і моркви.

 

 

До вашої уваги на виставці представлено опубліковані в профільних журналах наукові статті, автореферати, рекомендації щодо застосування біологічних засобів для захисту овочевих культур.

 

Ці та інші видання можна переглянути, завітавши упродовж двох тижнів до читальної зали № 1 Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН України або замовивши пізніше з основного книгосховища.

Адреса, телефони, як дістатися: http://dnsgb.com.ua/adresa.html

Режим роботи: з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 18.00.

Будемо раді Вас бачити!

 

 

 

 

 

сайт создан компанией web студия