Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

Запрошуємо відвідати тематичну виставку «75 річниця від дня народження вченого у галузі картоплярства, член-кореспондента НААН Бондарчука Анатолія Андрійовича», що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

 

Деякі видання з виставки:

1. 532594. Бондарчук А. А. Наукові основи насінництва картоплі в Україні: монографія / А. А. Бондарчук; наук. ред. М. Я. Молоцький. К.: Білоцерківська книжкова фабрика, 2010. 400 с.

У монографії розглянута історія розповсюдження картоплі в Україні, виникнення й розвиток насінництва, його зв'язок з селекцією і вплив на підвищення урожайності та якості бульб. Розкриті причини падіння продуктивності картоплі. Наведені схеми створення еліти та репродукційного насіннєвого матеріалу. Вказані схеми внутрішньогосподарського насінництва.

 

2. Шифр: 549112. Бондарчук А. А. Поради картопляру-аматору / А. А. Бондарчук, М. Я. Молоцький. 2-е вид., доп. Вінниця: ТОВ «Нілан-ЛТД», 2016. 164 с.

У книзі викладені відомості про походження картоплі, її розповсюдження в Україні, висвітлені питання будови рослин, відношення до ґрунтово-кліматичних умов, особливості росту і розвитку, дана характеристика сучасних сортів.

 

3. Шифр 533006. Картопля: вирощування, якість, збереженість: монографія / А. А. Бондарчук, В. А. Колтунов, О. А. Кравченко [та ін]; УААН, Ін-т картоплярства УААН. К.: КИТ, 2009. 232 с.

У монографії розглядаються питання технології вирощування стабільних урожаїв картоплі у різних ґрунтово-кліматичних зонах з високою лежкоздатністю, товарною якістю, технологічними і кулінарними властивостями.

 

Ці та інші видання можна переглянути, завітавши упродовж двох тижнів до читальної зали № 1 Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН України або замовивши пізніше з основного книгосховища.

Адреса, телефони, як дістатися: http://dnsgb.com.ua/adresa.html

Режим роботи: з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 18.00.

Будемо раді Вас бачити!

 

 

 

 

 

сайт создан компанией web студия