Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

 

2 лютого 2022 року до ННСГБ НААН завітав Перший заступник голови Комісії з проведення оцінки корупційних ризиків у діяльності Київської міської ради, що представляє Депутатську фракцію «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», Віталій Романович Нестор.

Гість, як учений, кандидат наук, поціновувач книг, з великою цікавістю мав можливість побачити і послухати розповіді про історію становлення й розвитку бібліотеки, її діяльність, унікальні бібліотечні фонди, процесом переведення їх у цифровий формат.

 

Він був вражений документним потенціалом бібліотеки, який презентується понад мільйоном одиниць зберігання на 35 мовах із 59 країн світу. Серед них вагоме місце займають 2 колекції: «Фонд видань, випущених у XIX столітті з сільськогосподарської тематики ННСГБ» і «Колекції наукових видань 1901–1917 років із фондів ННСГБ НААН», які Розпорядженням уряду України від 2009 р. і 2021 рр. віднесені до категорії національного надбання та є надзвичайно важливим джерелом для дослідження зародження, становлення та розвитку аґрарної науки та суспільства загалом.

 

Видавнича діяльність бібліотеки - це стало окремим відкриттям для нього.

 

Свої враження від побаченого гість виразив у письмовій формі, залишивши їх у Книзі відгуків бібліотеки.

 

У свою чергу, Віталій Романович передав директору бібліотеки, академіку В.А. Вергунову авторську монографію: Самоврядування у містах України та Сполученого Королівства Великобританії і Північній Ірландії: конституційно-порівняльний аналіз. Запоріжжя: ВД «Гельветика», 2020. 388 с.

Щиро дякуємо пану Віталію за долучення до гарної традиції дарування книг бібліотеці і розраховуємо на продовження співпраці.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

сайт создан компаниейй web студия