Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН презентує тематичну книжкову виставку до 75-річчя від дня народження вченого в галузі вірусології та біотехнологій, винахідника, Зарицького Миколи Макаровича, що розпочала діяти в читальній залі № 1.

До вашої уваги на виставці представлено книги, альбоми, монографії, наукові статті в міжвідомчих тематичних наукових збірках, збірники наукових розробок, копії патентів.

 

 

 

1. Шифр: 537607. А.Л. Бойко, М.М. Зарицький, Ф.І. Товкач. Вірусологія в електроннографіях. ДІА. Київ. 2012. 56с.

В альбомі з вірусології подані матеріали електронномікроскопічних досліджень вірусів таксономічних груп. Це перша праця такого плану, яка дала змогу об’єднати зусилля наукових установ в дослідженні структури вірусів ссавців, рослин, бактерій та інших організмів.

 

 

 

 

 

 

2. Шифр: 511623. Сільськогосподарська мікробіологія – на допомогу аграрному виробництву. Збірник наукових розробок. В.П. Патика, Г.М. Панченко, М.М. Зарицький, О.В. Надкернична та ін. ІСГМ УААН. Чернігів. 2001. 59с.

Збірник вміщує стислі характеристики створених в інституті сільськогосподарської мікробіології НААН біологічних препаратів, які в комплексі з іншими агротехнічними і ветеринарними заходами, спрямовані на підвищення врожайності сільськогосподарських культур та захист рослин і тварин від інфекційних хвороб.

 

 

 

 

3. Шифр: 532582. Сільськогосподарська мікробіологія: міжвідомчий тематичний науковий збірник.Вип.10.Чернігів. ЦНТЕІ. 2009. 200с.

В збірнику представлено матеріали наукових досліджень з питань загальної, ґрунтової, ветеринарної мікробіології, біологічного захисту рослин та вірусології. В статті Демчук І.В. та Зарицького М.М. «Проблеми оздоровлення картоплі методами біотехнології» наведено результати багаторічних досліджень з оздоровлення сортів картоплі методом культури меристем у поєднанні з хіміотерапією.

 

 

 

 

Ці та інші видання можна переглянути, завітавши упродовж двох тижнів до читальної зали № 1 Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН України або замовивши пізніше з основного книгосховища.

Адреса, телефони, як дістатися: http://dnsgb.com.ua/adresa.html

Режим роботи: з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 18.00.

Будемо раді Вас бачити!

 

 

 

 

 

сайт создан компанией web студия