Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

4 лютого 2022 року відбулося розширене засідання Бюро Відділення наукового забезпечення інноваційного розвитку під головуванням віце-президента НААН, академіка А.В. Балян.

 

Ануш Валеріївна відкрила дане засідання, окресливши завдання, передбачені програмою наукових досліджень НААН №41 «Використання потенціалу аграрної науки для інноваційного розвитку галузей агропромислового виробництва України» («Інноваційний розвиток»), керівником якої вона є. Висловивши своє бачення з результатів виконання завдань зазначеної програми, співвиконавцями якої є 28 наукових установ мережі НААН, що виконують 43 наукові завдання – 5 фундаментальних і 38 прикладних та їх втілення у життя, Ануш Валеріївна передала слово, відповідно до порядку денного, академіку-секретарю Відділення наукового забезпечення інноваційного розвитку, д.с.-г.н., академіку НААН В.А. Вергунову. На розгляд засідання виносилися наступні питання:

1. «Про підсумки виконання досліджень за програмою наукових досліджень НААН №41 «Використання потенціалу аграрної науки для інноваційного розвитку галузей агропромислового виробництва України» («Інноваційний розвиток») у 2021 році і завдання на перспективу» (Доповідач Вергунов В.А. – академік-секретар Відділення наукового забезпечення інноваційного розвитку, д.с.-г.н., академік НААН);

 

2. Про виконання завдань підпрограми 1 «Теоретико-методологічні та організаційні засади інноваційного розвитку агропромислового виробництва в умовах міжнародної інтеграції» (Доповідач – Семеняка І.М. - керівник підпрограми, директор Інституту сільського господарства Степу, к.с-г.н. );

3. Про виконання завдань підпрограми 2 «Провайдинг та трансфер інновацій в агропромислове виробництво з урахуванням регіональних особливостей» (Доповідач Польовий В.М. – керівник підпрограми, директор Інституту сільського господарства Західного Полісся, д.с.-г.н., академік НААН);

4. Про виконання завдань підпрограми 3 «Інформаційно-бібліотечне забезпечення галузей агропромислового виробництва» (Доповідач Татарчук Л.М. – заступник директора з науково-інформаційної та бібліотечної роботи Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН, к. і. н.);

5. Про виконання завдань підпрограми 4 «Розвиток системи міжрегіональної взаємодії науки, освіти та бізнесу з питань інноваційного розвитку» (Доповідач – Лузан Ю.Я. – радник Президента НААН, академік НААН.

 

Після заслуховування керівників з виконання завдань виступили рецензенти зі своїми зауваженнями, пропозиціями на виконання ПНД: С.М. Рижук, академік НААН, директор Інституту сільського господарства Полісся НААН; Л.І. Сторожик, член-кореспондент НААН, головний науковий співробітник Інституту біоенергетичних культур і цукрових буряків; І.І. Чернишенко, головний консультант секретаріату комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики. Вони одноголосно визнали результати діяльності установ задовільними, цінними до впровадження.

 

Про це зазначив також у експертному висновку М.М. Доля, член-кореспондент НААН, завідувач кафедри інтегрованого захисту та карантину рослин Національного університету біоресурсів і природокористування МОН України.

Зведений короткий звіт Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН, як головної установи з ПНД НААН № 41 про результати виконання науково-дослідних робіт за програмою наукових досліджень НААН № 41 «Використання потенціалу аграрної науки для інноваційного розвитку галузей агропромислового виробництва України» («ІННОВАЦІЙНИЙ РОЗВИТОК») за 2021 р. було рекомендовано  затвердити, а результати наукових досліджень визнати задовільними та рекомендувати до впровадження.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

сайт создан компаниейй web студия