Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

У циклі вебінарів «Міжнародний досвід у публікаційній сфері. Успішні публікації у Scopus та Web of Science», проведенних 7-10 лютого 2022 р., організованими науково-навчальним центром компанії «Наукові Публікації», взяла участь Н.Д. Коломієць.

Цикл вебінарів складався з 4 блоків:

• Міжнародний досвід у публікаційній сфері. Як наукові публікації впливають на діяльність вчених?

• Наукометрична база даних Scopus. Сервіси, наукометричні показники та тонкощі роботи.

• Наукометрична база даних Web of Science. Сервіси, наукометричні показники та тонкощі роботи.

• Міжнародна кооперація. Платформи для підвищення наукометричних показників вчених.

Спікер вебінарів Єлизавета Батаєва розповіла про необхідність вченим публікуватись у міжнародних базах даних для підвищення якості та цитованості наукових робіт; міжнародного визнання роботи; отримання наукового звання або ступеня (доцента, професора, доктора, кандидата наук); пошуку гранту; збільшення індексу Гірша; захисту дисертації; отримання додаткового фінансування; підвищення рейтингу наукової установи.

 

Для міжнародної кооперації вчених існують такі ресурси: Web of Science, Scopus, Google Scholar, ResearchGate, Mendeley. Восени 2021 року від компанії Clarivate було створено новий продукт Web of Science My Research Assistant – це мобільний додаток для мобільних телефонів та пристроїв. Його функціонал здатний здійснювати швидкий пошук серед видань міжнародних наукометричних баз даних, аналізувати статті та журнали, стежити за ними та зберігати необхідні дані.

 

Учасницею вебінарів отримано сертифікат міжнародного зразка на 1 кредит ECTS.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

сайт создан компаниейй web студия