Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

15 лютого з робочим візитом бібліотеку відвідала депутатка Київської міської ради, Голова комісії Київської міської ради з питань культури, туризму та суспільних комунікацій В. В. Муха. Під час візиту обговорювалися актуальні питання щодо перспектив розвитку галузі культури, бібліотечної зокрема, та місце і роль спеціальних бібліотек в цьому процесі.

Вікторія Вячеславівна була ознайомлена з еволюцією становлення й розвитку провідної спеціальної бібліотеки загальнодержавного значення, галузевого бібліотеки-депозитарію, потужного науково-інформаційного центру з формування галузевого сегмента аграрних питань як складової в інформаційному просторі України, її пріоритетними завдання і принципами діяльності,

 

унікальними бібліотечними фондами, серед яких вагоме місце займають дві колекції: «Фонд видань, випущених у XIX столітті з сільськогосподарської тематики ННСГБ» (10 300 прим.) і «Колекції наукових видань 1901–1917 років із фондів ННСГБ НААН» (32 983), які Розпорядженням уряду України від 2009 р. і 2021 рр. віднесені до категорії національного надбання.

 

На власні очі гостя побачила як відбувається процес діджиталізації, насамперед, цінних і рідкісних фоліантів.

 

Вікторія Вячеславівна була приємно здивована і вражена тією кількістю видавничої продукції, яка продукується співробітниками бібліотеки, а також електронним ресурсом, інтегрованим в інформаційний простір, й включеним, до речі, до переліку міжнародних науково-технічних баз даних та довідкових ресурсів з питань сільського господарства та суміжних галузей.

 

Завершуючи свій візит до бібліотеки, Голова комісії Київської міської ради з питань культури, туризму та суспільних комунікацій запевнила, що співпраця буде розширюватися в єднанні і корпорації.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

сайт создан компаниейй web студия