Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

16 лютого бібліотеку відвідала народна депутатка України, Голова підкомітету з питань права громадян на інформацію Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова Т. В. Циба.

 

Для гості було проведено екскурсію по бібліотеці. Надано можливість ознайомитися з її понад сторічною історією функціонування, концепцією і стратегією діяльності, пріоритетними напрямами й нагальними завданнями, які стоять на повістці дня в ближній час. Крім того, гостя переглянула колекції: «Фонду видань, випущених у XIX столітті з сільськогосподарської тематики ННСГБ» і «Колекції наукових видань 1901–1917 років із фондів ННСГБ НААН», які Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 2009 р. і 2021 рр. віднесені до категорії національного надбання.

 

Тетяна Вікторівна надзвичайно високо оцінила досягнення бібліотеки й запевнила, що докладе зусиль для вирішення стратегічних завдань, що стоять перед бібліотекою і вони будуть реалізовані в життя з позитивним результатом.

Подякували гості за увагу й знайдену можливість відвідати головну аграрну бібліотеку України й на згадку про візит директор бібліотеки, академік В.А.Вергунов презентував пані депутатці, підготовлені при бібліотеці унікальні видання: трьохтомник «Аграрна історія України. К.: Аграр. наука, 2019. Ч. 1 : Від найдавніших часів до початку ХХ століття. 332 с.; Ч. 2: Радянська доба (1917–1991 рр). 458 с.; Ч. 3 : Період незалежності (1991–2018 рр.). 372 с. та «Чорнозем і українська історія: нарис від давнини до сьогодення» (Київ: Аграрна наука, 2020. 552 с.).

 

Тетяна Вікторівна подякувала за гостинність і залишила свої враження від перебування в стінах бібліотеки у Книзі відгуків!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

сайт создан компаниейй web студия