Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати книжкову виставку, приурочену з нагоди 85-річчя від дня народження ШУЛЬГІНОЇ Людмили Михайлівни – вченої у галузі овочівництва, доктора сільськогосподарських наук. Експозицію можна оглянути у читальній залі № 1.

 

Біографічна довідка. Народилася 25 лютого 1937 р. у м. Харків.

У 1954–1959 рр. студентка ґрунтово-агрохімічного факультету Харківського ордена Трудового Червоного Прапора сільськогосподарського інституту імені В.В. Докучаєва.

У 1959 р. прийнята на роботу в експедицію по обстеженню ґрунтів України при УНДІГ; 1960–1962 рр. – молодший науковий співробітник лабораторії полімерних матеріалів Українського науково-дослідного інституту овочівництва і картоплі; 1962–1965 рр. – аспірант Українського науково-дослідного інституту овочівництва і картоплі; з 1965 р. – молодший науковий співробітник лабораторії полімерних матеріалів Українського науково-дослідного інституту овочівництва і картоплі; 1965–1973 рр. – завідуюча лабораторії полімерних матеріалів Українського науково-дослідного інституту овочівництва і баштанництва; 1974–1989 рр. завідуюча відділом захищеного грунту УНДІОБ.

У 1965 р. присуджено науковий ступінь кандидата сільськогосподарських наук. У 1979 р. – доктора сільськогосподарських наук.

З 1981 р. член спеціалізованої вченої ради ДІ20.37.01 у Ленінградському сільськогосподарському інституті по спеціальності 06.01.06 – овочівництво.

У 1984–1987 рр. працювала за сумісництвом на кафедрі ботаніки в Харківському Державному педагогічному інституті ім. Г.С. Сковороди; 1987–1997 рр. – професор кафедри ботаніки, викладала навчальну дисципліну «Фізіологія рослин» у Харківському Державному педагогічному інституті ім. Г.С. Сковороди.

Більше 20 років була автором та ведучою телепрограми «Дім, сад, город» на Харківській обласній студії телерадіомовлення. У 2012 р. була прийнята до Союзу журналістів України. З 2016 р. працює провідним науковим співробітником лабораторії адаптивного овочівництва, зберігання і стандартизації Інституту овочівництва і баштанництва Національної академії аграрних наук України.

Науково-дослідна робота направлена на розробку і удосконалення технології вирощування розсади та овочів у плівкових теплицях, що відображено у понад 200 наукових працях. Велику увагу приділяє впровадженню наукових розробок у практику овочівництва, шляхом публікацій результатів досліджень, підготовки рекомендацій, пропаганди досягнень на всесоюзних, республіканських та обласних нарадах.

 

Представлені на тематичній виставці та інші видання можна переглянути, завітавши упродовж двох тижнів до читальної зали №1 Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН України або замовивши пізніше з основного книгосховища.

Адреса, телефони, як дістатися: http://dnsgb.com.ua/adresa.html

Режим роботи: з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 18.00.

Ласкаво просимо!

 

 

 

 

 

сайт создан компанией web студия