Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

 

ШАНОВНІ КОЛЕГИ, ДРУЗІ, ОДНОДУМЦІ!

У цей весняний день премудрості та ласки Господньої, ми відчуваємо свою причетність до великої таємниці вічного життя, що ми – не самотні на цьому світі, з нами – Всевишній. Хочеться, щоб усе людство цінувало той величний його подвиг, який Він здійснив для перемоги життя над смертю, тріумфу добра над злом, світла над пітьмою, віри – над безнадією.

В цей важкий для нашої держави час, коли з боку недругів України сіється зло та беззаконня, як ніколи постає важливість усвідомлення того, що добро завжди перемагає. І тому, промовляючи молитви до Воскреслого Господа нашого, благаймо Його, щоб Він благословив нашу державу, послав нашому народові духовне оновлення, надав силу перебороти всі труднощі, які випали на долю нашої держави та кожного із нас, подарував нам мир, здоров’я, злагоду й вселив непохитну віру в мирний завтрашній день.

Нехай Ваші душі будуть багаті на добро, як святковий стіл, чисті як Великодній рушник і яскраві, як українські писанки. Хай дзвони Великодня принесуть у Вашу оселю радість, віру, надію і любов.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

сайт создан компаниейй web студия