Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

 

Сьогодні, 30 квітня, колектив Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки Національної академії аграрних наук України із великим задоволенням вітає вченого секретаря, завідувачку аспірантури і докторантури, кандидатку історичних наук Тетяну Миколаївну Підгайну.

Тетяно Миколаївно, Ваше відповідальне ставлення до покладених на Вас обов’язків, невичерпна енергія, активна громадська й патріотична позиція (особливо це стало показовим у часи сьогодення), пронизані національними традиціями й любов’ю до Батьківщини. Постійний творчий пошук, глибина наукових досліджень, ерудиція, неординарність мислення, багатство наукових ідей, невтомність у пошуку нових підходів до розв’язання актуальних завдань, відданість улюбленій справі принесли Вам заслужений авторитет, шану колег.

Від щирого серця вітаємо Вас з цим прекрасним днем у Вашому житті! У це світле свято хочеться побажати Вам: якщо неба – то синього, якщо сонця – то ясного, якщо здоров’я – то міцного, якщо друзів – то справжніх, якщо життєвого шляху – то осяяного благодаттю і миром! Від усієї душі бажаємо Вам невичерпної енергії та оптимізму, душевного тепла і затишку, справжнього людського щастя, достатку й благополуччя, нових плідних успіхів у всіх справах та починаннях! Мирного неба над головою !

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

сайт создан компаниейй web студия