Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

 

День науки – професійне свято людей, які присвятили себе науці та спрямовували свої зусилля на поглиблення наукових досліджень, інтеграцію науки і освіти, утвердження авторитету України серед провідних країн світової спільноти.

 У цей день є привід сказати таким людям щирі слова вдячності за їх невтомну плідну і творчу працю, без якої важко уявити міцну державу, колектив з потужним і високим рівнем духовності. Разом з тим, це – основа інтелектуального потенціалу нації, запорука її майбутнього. Тому нам надзвичайно привітати свого колегу, завідувача відділу впровадження наукових розробок та технічного забезпечення бібліотечних процесів ННСГБ НААН, кандидата історичних наук Ігоря Олексійовича Аннєнкова з відзначенням його на підставі Постанови Президії НААН України – Подякою Національної академії аграрних наук України за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки та з нагоди Дня науки.

Бажаємо успіху, наснаги, натхнення і невпинної енергії для втілення наукових проривів, розвитку та підкорення професійних висот! Хай буде міцне здоров’я, затишок та добробут у Вашій родині!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

сайт создан компаниейй web студия