Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

 

23 травня 2022 р. в режимі онлайн, під головуванням директора ННСГБ НААН, академіка В.А. Вергунова, відбулося чергове планове засідання Вченої ради.

 Головуючий розпочав засідання, ознайомивши присутніх з порядком денним. На обговорення виносилася низка важливих питань, які потребували прийняття відповідних рішень.

Порядок денний засідання був насиченим й передбачав розгляд наступних питань:

1. Організаційні засади створення електронного архівного контенту ННСГБ НААН: реалії та перспективи (Доповідач: завідувачка сектору архівознавства і документознавства Е.В. Юрчак).

2. Інформаційний галузевий ресурс мережі аграрних бібліотек для наукового забезпечення розвитку АПК України (Доповідач: завідувачка відділу науково-методичної роботи та реферування О.В. Капралюк).

 

3. Підсумки щорічної повторної атестації аспірантів і докторантів при ННСГБ НААН про виконання робочої програми за 2021 рік (Доповідач: вчений секретар Т.М. Підгайна).

4. Персональні покажчики в системі бібліографії на прикладі ННСГБ НААН (Доповідач: завідувачка сектору наукової бібліографії та біографістики С.В. Нижник).

 

5. Серед "іншого" було затверджено методично-інструктивні документи, як методичні вказівки «Профіль вченого в researchgate для розширення наукових комунікацій» (підгот. Н.Д. Коломієць) та методичні рекомендації «Академічна доброчесність у системі освітньої підготовки фахівців (на прикладі бібліотек аграрних коледжів України)» (підгот. І.О. Демуз).

 

6. Обговорювалися й інші внутрішні питання діяльності установи, що потребували колегіального вирішення.

 

Робота учасників засідання Вченої ради пройшла злагоджено, конструктивно. Працюємо далі.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

сайт создан компаниейй web студия