Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

 

Народився Андрій Васильович 31 травня 1972 р. у м. Скадовську Херсонської області.

У 1997 р. із відзнакою закінчив Дніпропетровський державний аграрний університет (нині Дніпровський державний аграрно-економічний університет) за спеціальністю «Гідромеліорація».

Науковою діяльністю розпочав займатись під час навчання в університеті. Після закінчення був прийнятий на посаду викладача-стажиста кафедри сільськогосподарських гідротехнічних меліорацій.

 У 1997 р. – аспірант на кафедрі сільськогосподарських гідротехнічних меліорацій Дніпропетровського державного аграрного університету (з відривом від виробництва). Після закінчення у 2000 р. прийнятий на посаду старшого викладача кафедри експлуатації гідромеліоративних систем і технології будівництва Дніпропетровського державного аграрного університету.

У 2002 р. захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата сільськогосподарських наук за спеціальністю 06.02.01 «Сільськогосподарські меліорації» на тему «Розробка методики розрахунку ґрунтових вологозапасів за агрометеорологічними даними та вологозабезпеченість сільськогосподарських культур у лісостеповій зоні Правобережної України» у спеціалізованій вченій раді при Херсонському державному аграрному університеті.

У 2005 р. – доцент кафедри експлуатації гідромеліоративних систем і технології будівництва Дніпропетровського державного аграрного університету; 2003–2007 рр. – заступник декана гідромеліоративного факультету Дніпропетровського державного аграрного університету; 2007 р. – начальник навчальної частини Дніпропетровського державного аграрного університету; з 2007 р по теперішній час – декан факультету водогосподарської інженерії та екології Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету.

Коло наукових інтересів пов’язано з інформаційним забезпеченням нормованого екологічно безпечного водокористування на зрошуваних землях.

Опублікував понад 50 наукових праць, 30 навчально-методичних робіт, має 3 патенти на винаходи, є співавтором двох навчальних посібників з грифом МОН України.

З 2017 р. – заступник голови науково-методичної підкомісії спеціальності 194 – Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології науково-методичної комісії з будівництва та технологій Міністерства освіти і науки України. З 2019 р. включений до складу експертів із проведення акредитації освітніх програм Національного агентства із забезпечення якості освіти.

За сумлінну працю нагороджений відзнакою «Знак пошани» Міністерства аграрної політики України, Почесними грамотами Міністерства аграрної політики та продовольства України та Соборною районною у місті Дніпрі ради.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

сайт создан компаниейй web студия