Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

 

Народився 5 червня 1932 р. у м. Рубіжне Луганської області в сім’ї робітників.

У 1947 р. закінчив неповну середню школу в радгоспі «Петровський» Сватівського району, а потім – ветеринарний технікум у м. Старобельськ (1950).

Працював ветеринарним фельдшером зооветеринарної дільниці Андріївського району Донецької області. У 1954–1959 рр. навчався у Харківському зооветеринарному інституті, після чого працював ветеринарним лікарем обласної Держплемстанції при Науково-дослідному інституті тваринництва Лісостепу і Полісся УРСР, завідувачем амбулаторії в Харківському зооветеринарному інституті, з 1961 р. – асистентом кафедри нормальної і патологічної фізіології цього ж інституту.

 Після захисту (1964) кандидатської дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата ветеринарних наук призначений на посаду вченого секретаря Ради Інституту та за сумісництвом, на посаду доцента кафедри акушерства і клінічної діагностики. У 1969 р. І.К. Іванов захистив докторську дисертацію, у 1971 р. отримав науковий ступінь доктора біологічних наук, а згодом у 1975р. отримав вчене звання професора.

У 1974–1976 рр. перебував у закордонному відрядженні – в Алжирській народно-демократичній республіці як викладач у Національній ветеринарній школі. З 1976–1977 рр. – професор кафедри патанатомії і патологічної фізіології у Харківському зооветеринарному інституті; з 1977 по 1982 рік – завідувач кафедри нормальної і патологічної фізіології Воронезького сільськогосподарського інституту, а з 1982 по 1986 рік (до трагічної загибелі) – очолював кафедру клінічної діагностики, а потім кафедру фізіології тварин у Дніпропетровському сільськогосподарському інституті (нині Дніпровський державний аграрно-економічний університет).

Професор І.К. Іванов – автор понад 60 наукових та науково-методичних робіт, у тому числі монографії, навчального посібника «Фізіологія сільськогосподарських тварин» у співавторстві. Досвідчений педагог, займав активну позицію в суспільному житті, мав нагороди за сумлінну науково-педагогічну працю.

Помер І.К. Іванов у 1986 р.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

сайт создан компаниейй web студия