Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

28 липня 2022 р. в звичному режимі у читальній залі бібліотеки відбулася планова щомісячна вчена рада.

Перед її початком директор установи привітав колег з ювілейними днями народження та вручив їм за багаторічну професійну діяльність відзнаки приурочені до цих свят.

Подяку Національної академії аграрних наук України ,уло вручено провідному бібліотекарю відділу бібліотечно-інформаційних технологій та наукової обробки документів ННСГБ НААН Світлані Іванівні Шуваловій.

 

Пам’ятну ювілейну медаль «100 років Національної академії аграрних наук України» – головному науковому співробітнику сектору документознавства та архівознавства, доктору історичних наук, професору Олександру Івановичу Уткіну.

 

Далі розпочали працювати відповідно до повістки дня.

Про «Сучасний стан та перспективи у підготовці кадрів вищої кваліфікації для 03 – Гуманітарних наук за спеціальністю 032 – Історія та археологія» доповіла вчений секретар, кандидат історичних наук Т. М. Підгайна.

 

Наступне питання «Бібліотечний простір – реальний та віртуальний: новітні тенденції організації обслуговування користувачів» висвітлила старший науковий співробітник відділу документного забезпечення та збереження наукових фондів В. В. Мамрай.

Про «Становище аграрної науки на зламі суспільно-політичних трансформацій в житті селянства України на початку ХХ ст.» у своєму виступі повідомив головний науковий співробітник сектору наукознавства, доктор історичних наук, професор В. І. Кучер.

Розглядалися й інші важливі питання із діяльності бібліотеки.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

сайт создан компаниейй web студия