Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну книжкову виставку «Ветеринарно-санітарний контроль продуктів птахівництва», що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

На виставці представлено 28 видань – монографії, навчальні посібники, автореферати, періодичні видання, рекомендації, у яких висвітлюються питання розвитку ветеринарно-санітарного контролю продуктів птахівництва в Україні.

Деякі видання з виставки:

 

 

 

1. Шифр: 548320. Мікроелементи у годівлі сільськогосподарської птиці: монографія / М. Ю. Сичов, М. І. Голубєв, К. І. Махно, Ю. В. Позняковський; НУБіП України. Київ: Крмпринт, 2016. 113 с.

У монографії наведений аналіз джерел наукової літератури та результати вітчизняних і зарубіжних дослідників щодо забезпечення мікроелементами організм сільськогосподарської птиці. Розглянуті питання хімічних властивостей мікроелементів, їх значення для тваринного організму та особливості застосування у годівлі сільськогосподарської птиці.

 

 

 

 

 

 

2. Шифр: 550202. Голубєва Т. А. Використання сухої пивної дробини у птахівництві: монографія / НУБіП України. Київ: Компринт, 2017. 166 с.

У монографії висвітлено результати дисертаційних досліджень щодо доцільності використання сухої пивної дробини як альтернативного джерела сирого протеїну в комбікормах для перепелів, що позитивно впливають на зоотехнічні та фізіологічні показники продуктивності птиці.

 

 

 

 

 

3. Шифр: 550216. Оцінка амінокислотного живлення сільськогосподарської птиці: монографія / М. Ю. Сичов, М. І. Голубєв, Ю. В. Позняковський [та ін.]; М-во освіти і науки України, НУБіП України. Київ: Компринт, 2017. 140 с.

У монографії наведений аналіз джерел наукової літератури та власні результати досліджень щодо забезпечення амінокислотами перепелів різного напряму продукції.

 

 

 

 

 

Ці та інші видання можна переглянути, завітавши на сайт Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН України або замовивши пізніше з основного книгосховища.

Адреса, телефони, як дістатися: http://dnsgb.com.ua/adresa.html

Режим роботи: з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 18.00.

Будемо раді Вас бачити!

 

 

 

 

 

сайт создан компанией web студия