Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Виставки

160 років від дня народження агронома, професора та першого завідувача кафедрою загального землеробства Київського політехнічного інституту; організатора контрольно-насіннєвої станції в Києві - Петра Родіоновича Сльозкіна (1862-1927)

Детальніше>>


155 років від дня народження вченого-агронома, спеціаліста з дослідної справи, популяризатора сільськогосподарської науки, ініціатора розвитку сільськогосподарської метеорології Фелікса Болеславовича Яновчика (1867-1926)

Детальніше>>


180 років від дня народження вченого-агронома, фізіолога рослин, етнографа, професора Анастасія Єгоровича Зайкевича (1842-1931)

Детальніше>>


110 років виходу в світ капітальної праці Л. П. Симиренка «Кримське промислове плодівництво»

Детальніше>>


125 років першому підручнику з ґрунтознавства професора М. М. Сибірцева

Детальніше>>


До 85-річчя від дня народження Кулика Михайла Федоровича, вченого в галузі тваринництва, годівлі тварин і технології заготівлі та використання кормів, доктора сільськогосподарських наук, професора, член-кореспондента НААН - у читальній залі № 1 розпочала функціонувати тематична книжкова виставка.

Детальніше>>


165 років від дня народження першого губернського Полтавського агронома Дубровського Павла Михайловича (1857-1916)

Запрошуємо ознайомитися з віртуальною інтелект-картою та особисто відвідати тематичну виставку, що розпочала функціонувати у читальній залі № 2, «Фонд видань, випущених у ХІХ столітті з сільськогосподарської тематики» ННСГБ НААН (кім. 19).

*Примітка:  Для перегляду книги у PDF натисніть на значок

Детальніше>>


До «Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні», який щорічно відзначається 20 лютого, у читальній залі № 1 ННСГБ НААН представлено тематичну виставку «Герої не вмирають…» (до Дня Героїв Небесної Сотні).

Детальніше>>


З нагоди 85-річчя від дня народження Ермантраута Едуарда Рудольфовича, ученого у галузі рослинництва, кормовиробництва та методики дослідної справи, доктора сільськогосподарських наук, професора - у читальній залі № 1 розпочала функціонувати тематична книжкова виставка.

Детальніше>>


До Міжнародного дня жінок і дівчат в науці підготовлено тематичну книжкову виставку, що функціонує в читальній залі № 1 ННСГБ НААН.

Детальніше>>


Запрошуємо ознайомитися з тематичною книжковою виставкою «Бобові: завдання і виклики для українського АПК (до Всесвітнього дня зернобобових)», що розпочала діяти в читальній залі № 1.

Детальніше>>


Запрошуємо ознайомитися з тематичною книжковою виставкою до 75-річчя від дня народження вченого в галузі вірусології та біотехнологій, винахідника, Зарицького Миколи Макаровича, що розпочала діяти в читальній залі № 1.

Детальніше>>


Пропонуємо ознайомитися з тематичною книжковою виставкою «Захист озимих зернових взимку», що розпочала діяти в читальній залі № 1.

Детальніше>>


Запрошуємо ознайомитися з тематичною книжковою виставкою «Соборність духу, розуму і серця: до дня Соборності України (До дня Злуки)», що розпочала діяти в читальній залі № 1.

Детальніше>>


Запрошуємо ознайомитися з тематичною книжковою виставкою «75 річниця від дня народження вченого у галузі картоплярства, член-кореспондента НААН Бондарчука Анатолія Андрійовича».

Детальніше>>


Запрошуємо відвідати тематичну книжкову виставку «60 річниця від дня народження вченої у галузі селекції і насінництва, біотехнології в рослинництві та сільськогосподарської меліорації Балашової Галини Станіславівни», що розпочала діяти в читальній залі № 1.

Детальніше>>


Запрошуємо відвідати тематичну книжкову виставку «135 річниця від дня народження вченого у галузі селекції Єремеєва Івана Максимовича (1887-1957)», що розпочала діяти в читальній залі № 1.

Детальніше>>


Запрошуємо відвідати тематичну книжкову виставку, присвячену до 60-річчя від дня народження вченої в галузі біологічного захисту рослин та екології, доктора сільськогосподарських наук, старшого наукового співробітника, керівника лабораторії мікробіологічного методу захисту рослин Інституту захисту рослин НААН Ткаленко Ганни Миколаївни, що розпочала діяти в читальній залі № 1.

Детальніше>>


Запрошуємо відвідати тематичну книжкову виставку, присвячену до 115-річчя від дня народження вченого в галузі зрошуваного та осушуваного землеробства, кандидата сільськогосподарських наук, старшого наукового співробітника Пастушенка Василя Онуфрійовича (1907-1999)», що розпочала діяти в читальній залі № 1.

Детальніше>>


Запрошуємо відвідати тематичну книжкову виставку «130 річниця від дня народження українського вченого, садівника, помолога Симиренка Володимира Львовича (1891-1938)», що розпочала діяти в читальній залі № 1.

Детальніше>>


150 років від дня народження видатного вченого в галузі тваринництва, селекціонера, академіка ВАСГНІЛ – Михайла Федоровича Іванова (1871-1935)

Запрошуємо відвідати тематичну виставку, що розпочала функціонувати у читальній залі № 2, «Фонд видань, випущених у ХІХ столітті з сільськогосподарської тематики ННСГБ НААН» (кім. 19))

Детальніше>>


Запрошуємо відвідати тематичну книжкову виставку «Бджільництво – перспективна галузь сільського господарства», що розпочала діяти в читальній залі № 1.

Детальніше>>


Запрошуємо відвідати тематичну книжкову виставку «Сучасні проблеми розвитку свинарства», що розпочала діяти в читальній залі № 1.

Детальніше>>


165 років від дня народження видатного статиста сільського господарства, професора Олексія Федоровича Фортунатова (1856-1925)

Запрошуємо відвідати тематичну виставку, що розпочала функціонувати у читальній залі № 2, «Фонд видань, випущених у ХІХ столітті з сільськогосподарської тематики ННСГБ НААН» (кім. 19)

Детальніше>>


Запрошуємо відвідати тематичну книжкову виставку «Розвиток молочної промисловості в Україні», що розпочала діяти в читальній залі № 1.

Детальніше>>


Запрошуємо відвідати тематичну книжкову виставку «Фітопатологія на допомогу сільському господарству», що розпочала діяти в читальній залі № 1.

Детальніше>>


205 років від дня народження видатного ботаніка,
професора Рего Едуарда Федоровича (1816-1892)

Запрошуємо відвідати тематичну виставку, що розпочала функціонувати у читальній залі № 2, «Фонд видань, випущених у ХІХ столітті з сільськогосподарської тематики ННСГБ НААН» (кім. 19)

Детальніше>>


Запрошуємо відвідати тематичну книжкову виставку «Плекаймо нашу мову українську» (До Дня української писемності та мови), що розпочала діяти в читальній залі № 1.

Детальніше>>


160 років з дня народження видатного вченого-агронома та організатора сільськогосподарського виробництва півдня України Бертенсона Василя Олексійовича

Запрошуємо відвідати тематичну виставку, що розпочала функціонувати у читальній залі № 2, «Фонд видань, випущених у ХІХ столітті з сільськогосподарської тематики ННСГБ НААН» (кім. 19)

Детальніше>>


Запрошуємо відвідати тематичну книжкову виставку «Хвала рукам, що пахнуть хлібом» (до Дня працівників сільського господарства), що розпочала діяти в читальній залі № 1.

Детальніше>>


Запрошуємо відвідати тематичну книжкову виставку «Актуальні питання аграрного права України», що розпочала діяти в читальній залі № 1.

Детальніше>>


Запрошуємо відвідати тематичну книжкову виставку «Всесвітній день інформації про розвиток (День ООН)», що розпочала діяти в читальній залі № 1.

Детальніше>>


Запрошуємо відвідати тематичну книжкову виставку «День захисника України та День українського козацтва», що розпочала діяти в читальній залі № 1.

Детальніше>>


Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну книжкову виставку «Грузинська книга у фондах ННСГБ НААН», яка присвячена проголошенню ЮНЕСКО міста Тбілісі Всесвітньою столицею книги 2021 року.

Детальніше>>


Запрошуємо відвідати тематичну книжкову виставку «Ресурсозберігаючі технології в овочівництві», що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

Детальніше>>


Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН презентує тематичну книжкову виставку «Новітні видання, підготовлені в Національній Академії Аграрних Наук України», що розпочала діяти в читальній залі № 1.

Детальніше>>


Запрошуємо відвідати тематичну книжкову виставку «Коноплярство вчора, сьогодні і завтра», що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

Детальніше>>


Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН презентує виставку нових надходжень книжкових та періодичних видань, що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

Детальніше>>


До Всеукраїнського Дня бібліотек Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН презентує тематичну книжкову виставку «Бібліотека-невичерпна духовна скарбниця».

Детальніше>>


Запрошуємо скористатися можливістю і ознайомитися з тематичною виставкою: «Видання навчально-методичної літератури з ґрунтознавства фонду ННСГБ НААН», присвяченої науці про ґрунт, його склад, властивості, походження, розвиток, географічне поширення, раціональне використання.

Детальніше>>


Відкрилася експозиція видань на тему «ҐРУНТОЗНАВСТВО ЯК ПРИРОДНИЧО-ІСТОРИЧНА НАУКА. ҐЕНЕЗА, ЕВОЛЮЦІЯ, ДИСКУРС», присвячена висвітленню вагомих наукових праць провідних вітчизняних та закордонних вчених-дослідників із ґрунтознавства, геології, мінералогії, агрохімії та хімії минулого та сьогодення.

Детальніше>>


Відповіді на запитання щодо агротехнологічних основ вирощування ріпаку, організації і технології збирання тощо - можна отримати, ознайомившись із документами, представленими на тематичній книжковій виставці «Агротехніка вирощування ріпаку», що функціонує у читальній залі № 1 бібліотеки.

Детальніше>>


Запрошуємо відвідати тематичну книжкову виставку «Україна суверенна: від витоків до сьогодення» (До дня Незалежності України), яка буде функціонувати впродовж двох тижнів в читальній залі №1.

Детальніше>>


Запрошуємо відвідати тематичну книжкову виставку «Розвиток рибальства в Україні», яка буде функціонувати впродовж двох тижнів в читальній залі №1.

Детальніше>>


Запрошуємо відвідати книжкову виставку нових надходжень, яка буде функціонувати впродовж двох тижнів в читальній залі №1.

Детальніше>>


Запрошуємо відвідати тематичну книжкову виставку «Перспективи розвитку садівництва в Україні», яка буде функціонувати впродовж двох тижнів в читальній залі №1.

Детальніше>>


Запрошуємо відвідати Виставку нових іноземних надходжень та періодичних видань, що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

Детальніше>>


Запрошуємо відвідати тематичну книжкову виставку «Економічний потенціал сільськогосподарських підприємств», яка буде функціонувати впродовж двох тижнів в читальній залі №1.

Детальніше>>


Запрошуємо відвідати тематичну книжкову виставку «Агротехніка вирощування пшениці в Україні», що функціонує упродовж двох тижнів в читальній залі №1.

Детальніше>>


Запрошуємо відвідати тематичну книжкову виставку, підготовлену до ювілейного дня народження видатної української селекціонерки, завідувачки відділу селекції і сортовивчення Львівської дослідної станції садівництва Інституту садівництва Національної академії аграрних наук України - Шестопал Зінаїди Андріївни.

Детальніше>>


175 років від дня народження видатного вченого, фахівця лісового та сільського господарства, енциклопедиста Гомілевського Василя Ієремійовича (1846-1918)

Запрошуємо відвідати тематичну виставку, що розпочала функціонувати у читальній залі № 2, «Фонд видань, випущених у ХІХ столітті з сільськогосподарської тематики» ННСГБ НААН (кім. 19)

Детальніше>>


180 років із часу виходу в світ часопису
«Журнал сельского хозяйства и овцеводства» (1841-1850)

Запрошуємо відвідати тематичну виставку, що розпочала функціонувати у читальній залі № 2, «Фонд видань, випущених у ХІХ столітті з сільськогосподарської тематики» ННСГБ НААН (кім. 19)

Детальніше>>


Запрошуємо відвідати тематичну книжкову виставку «Конституція – оберіг нашої держави».

Детальніше>>


Запрошуємо відвідати тематичну книжкову виставку «Інновації сільського господарства України».

Детальніше>>


Запрошуємо відвідати тематичну книжкову виставку «Жива планета» (до Всесвітнього Дня довкілля).

Детальніше>>


Все про технології вирощування люцерни та про інші цікавинки з історії цієї рослини можете дізнатися з матеріалів, що демонструються на тематичній книжковій виставці «Інтенсивні технології вирощування люцерни», що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

Детальніше>>


Запрошуємо відвідати тематичну книжкову виставку «Плодівництво – інтенсивна галузь сільського господарства», що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

Детальніше>>


Запрошуємо переглянути матеріали, представлені на книжковій виставці «Наукові досягнення в сільському господарстві (до Дня Науки в України)», підготовленій співробітниками відділу документного забезпечення та збереження наукових фондів.

Детальніше>>


Запрошуємо відвідати тематичну книжкову виставку «Глобальна зміна клімату – одна з найгостріших проблем, яка стоїть перед людством», що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

Детальніше>>


Запрошуємо відвідати тематичну книжкову виставку «Колекції ботанічних садів України», що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

Детальніше>>


150 років видатному вченому-селекціонеру, організатору дослідної справи Віктору Вікторовичу Таланову (1871-1936)

Запрошуємо відвідати тематичну виставку, що розпочала функціонувати у читальній залі № 2, «Фонд видань, випущених у ХІХ столітті з сільськогосподарської тематики» ННСГБ НААН (кім. 19)

Детальніше>>


«Кормовиробництво – одна з основних галузей сільського господарства» - такій темі присвячена книжкова виставка, що розпочала функціонувати у читальній залі № 1 бібліотеки.

Детальніше>>


Запрошуємо відвідати тематичну книжкову виставку «День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні», що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

Детальніше>>


Запрошуємо відвідати тематичну книжкову виставку «Книга – культурне благо (до Всесвітнього дня книги і авторського права (ЮНЕСКО)», що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

Детальніше>>


Запрошуємо відвідати книжкову виставку, присвячену «До 140-річчя від дня народження Едельштейна Віталія Івановича (1881-1965) – ученого у галузі овочівництва, професора, почесного академіка ВАСГНІЛ», що функціонуватиме протягом двох тижнів у читальній залі №1.

Детальніше>>


Запрошуємо відвідати тематичну книжкову виставку «Агрохімія в сільському господарстві», що функціонуватиме протягом двох тижнів у читальній залі № 1.

Детальніше>>


Запрошуємо відвідати книжкову виставку, присвячену до 110-річчя від дня народження Смирнова Ігора Васильовича (1911-1993) – ученого у галузі біології розмноження сільськогосподарських тварин, доктора біологічних наук, профессора», що функціонуватиме протягом двох тижнів у читальній залі №1.

Детальніше>>


Запрошуємо відвідати тематичну книжкову виставку, приурочену до 80-річчя від дня народження Шпичака Олександра Михайловича – ученого у галузі аграрної економіки, доктора економічних наук. Виставка функціонуватиме протягом двох тижнів у читальній залі №1.

Детальніше>>


Запрошуємо відвідати тематичну книжкову виставку «День довкілля та День Землі: час для негайних дій – настав! (до Всеукраїнського Дня довкілля)», що функціонуватиме протягом двох тижнів у читальній залі № 1.

Детальніше>>


Запрошуємо відвідати тематичну книжкову виставку «Водні ресурси. Сталий розвиток для України (до Всесвітнього дня водних ресурсів)», що функціонуватиме протягом двох тижнів у читальній залі № 1.

Детальніше>>


Запрошуємо відвідати тематичну книжкову виставку «Квасоля - провідна бобова культура», що функціонуватиме протягом двох тижнів у читальній залі № 1.

Детальніше>>


Запрошуємо ознайомитися з новими надходженнями книжкових і періодичних видань, якими поповнилися бібліотечні фонди. А це понад 50 видань! Серед них – монографічні й періодичні видання, збірники наукових праць, науково-методичні рекомендації, практичні посібники, технологічні та виробничі документи з різних напрямів діяльності агропромислового виробництва.

Детальніше>>


Запрошуємо відвідати виставку, присвячену науковому доробку доктора сільськогосподарських наук, професора, член-кореспондента НААН Майдебури Володимира Ілліча (1936-2018) - вченого у галузі селекції та агротехніки вирощування плодових культур, що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

Детальніше>>


Запрошуємо відвідати тематичну книжкову виставку «Жінки-науковці – золотий резерв аграрної галузі», що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

Детальніше>>


Запрошуємо відвідати виставку, присвячену науковому доробку вченого у галузі аграрної економіки, доктора економічних наук, професора - Амбросова В.Я. (1936-2014).

Детальніше>>


Запрошуємо відвідати тематичну книжкову виставку «Розвиток виноградарства в Україні», що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

Детальніше>>


Запрошуємо відвідати тематичну книжкову виставку «День пам’яті Героїв Небесної Сотні», що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

Детальніше>>


Запрошуємо відвідати тематичну книжкову виставку «Хвороби свійських птахів», що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

Детальніше>>


Запрошуємо відвідати тематичну книжкову виставку «Стратегічне управління економічного розвитку аграрного сектору України», що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

Детальніше>>


145 років від заснування Київського товариства сільського господарства і сільськогосподарської промисловості (1876-1919)

Запрошуємо відвідати тематичну виставку, що розпочала функціонувати у читальній залі № 2, «Фонд видань, випущених у ХІХ столітті з сільськогосподарської тематики» ННСГБ НААН (кім. 19)

Детальніше>>


Запрошуємо відвідати тематичну книжкову виставку «Вівчарство в Україні: стан та шляхи відродження», що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

Детальніше>>


155 років з дня народження українського вченого агронома, фундатора дослідної справи Володимира Григоровича Ротмістрова (1866-1941)

Запрошуємо відвідати тематичну виставку, що розпочала функціонувати у читальній залі № 2, «Фонд видань, випущених у ХІХ столітті з сільськогосподарської тематики» ННСГБ НААН (кім. 19)

Детальніше>>


270 років стародруку «PLANTAE SELECTAE» (1750-1773) відомого німецького ботанічного ілюстратора Г. Д. Ереті

Запрошуємо відвідати тематичну виставку, що розпочала функціонувати у читальній залі № 2, «Фонд видань, випущених у ХІХ столітті з сільськогосподарської тематики» ННСГБ НААН (кім. 19)

Детальніше>>


Запрошуємо відвідати тематичну книжкову виставку «Соборність Духу, Розуму і Серця» (До Дня Соборності України), що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

Детальніше>>


Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну книжкову виставку «Елементи технології вирощування цибулі в Україні», що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

Детальніше>>


Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну книжкову виставку «Білоруська книга у фондах ННСГБ НААН», що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

Детальніше>>


Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну книжкову виставку нових надходжень книжкових та періодичних видань, що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

Детальніше>>


Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну книжкову виставку «Біотехнологія і генетика в рослинництві», що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

Детальніше>>


Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну книжкову виставку «Декоративне садівництво в Україні», що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

Детальніше>>


Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну книжкову виставку «Соняшник – перспективна олійна культура», що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

Детальніше>>


До 130-річчя від дня народження Кулєшова Миколи Миколайовича (1890-1968) – видатного ученого-рослинника, академіка АН УРСР, доктора с.-г. наук, професора, заслуженого діяча науки України, спеціаліста в галузі насінництва та методики контрольно-насіннєвих досліджень

Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну виставку, що розпочала функціонувати у читальній залі № 2, «Фонд видань, випущених у ХІХ столітті з сільськогосподарської тематики» ННСГБ НААН (кім. 19)

Детальніше>>


Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну книжкову виставку «Чорні крила безсмертя» (до Дня пам’яті жертв Голодомору), що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

Детальніше>>


Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну книжкову виставку «Сільське господарство як основа продовольчої безпеки України», що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

Детальніше>>


Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну книжкову виставку «Гречка: генетика, селекція і насінництво», що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

Детальніше>>


Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну книжкову виставку «Коноплярство вчора, сьогодні і завтра», що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

Детальніше>>


Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну книжкову виставку «Розвиток скотарства в Україні», що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

Детальніше>>


Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну книжкову виставку «Гербологія – пріоритети і перспективи», що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

Детальніше>>


Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати Виставку нових іноземних надходжень періодичних видань, що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

Детальніше>>


195 років з дня виходу в світ праці видатного фізика, член-кореспондента Імператорської академії наук М. П. Щеглова «Хозяйственная ботаника» (1825-1828) – перлини колекції гражданського друку «Фонд видань XIX ст. з сільськогосподарської тематики ННСГБ НААН»

Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну виставку, що розпочала функціонувати у читальній залі № 2, «Фонд видань, випущених у ХІХ столітті з сільськогосподарської тематики» ННСГБ НААН (кім. 19)

Детальніше>>


Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну книжкову виставку «Паразитологія: стан та перспективи розвитку», що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

Детальніше>>


Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну книжкову виставку «Незалежність: крок за кроком» (до 29-ї річниці незалежності України)», що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

Детальніше>>


Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну книжкову виставку «СТЕЖКАМИ БОТАНІЧНОГО САДУ», що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

Детальніше>>


До 200-річчя від дня народження вченого у галузі землеробства та зоотехнії
Бажанова Олексія Михайловича (1820-1889)

Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну виставку, що розпочала функціонувати у читальній залі № 2, «Фонд видань, випущених у ХІХ столітті з сільськогосподарської тематики» ННСГБ НААН (кім. 19)

Детальніше>>


Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну книжкову виставку «Ветеринарна медицина на допомогу тваринництву», що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

Детальніше>>


Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати виставку нових надходжень книжкових та періодичних видань, що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

Детальніше>>


155 років від дня народження Бичихіна Опанаса Олексійовича (1865-1933)

Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну виставку, що розпочала функціонувати у читальній залі № 2, «Фонд видань, випущених у ХІХ столітті з сільськогосподарської тематики» ННСГБ НААН (кім. 19)

Детальніше>>


Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну книжкову виставку «Лікарські рослини», що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

Детальніше>>


Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну виставку, присвячену Дню Конституції України «Конституція України: погляд у майбутнє» (до 24-річчя прийняття Конституції України), що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

Детальніше>>


Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну книжкову виставку - «Економічний розвиток аграрної сфери України в умовах глобалізації», що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

Детальніше>>


Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну книжкову виставку - «Водоресурсний потенціал України», що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

Детальніше>>


155 років з дня народження видатного вченого-ентомолога, професора Мокржецького Сигізмунда Олександровича (1865-1936)

Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну виставку, що розпочала функціонувати у читальній залі № 2, «Фонд видань, випущених у ХІХ столітті з сільськогосподарської тематики» ННСГБ НААН (кім. 19)

Детальніше>>


Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати Виставку нових надходжень книжкових та періодичних видань, що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

Детальніше>>


Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну книжкову виставку - «Засоби захисту рослин у сільському господарстві», що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

Детальніше>>


185 років виходу в світ друкованого органу Міністерства держмайна «Земледельческая газета»

Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну виставку, що розпочала функціонувати у читальній залі № 2, «Фонд видань, випущених у ХІХ столітті з сільськогосподарської тематики» ННСГБ НААН (кім. 19)

Детальніше>>


Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну книжкову виставку - «Ґрунтові ресурси: їх роль у збереженні екосистеми та забезпеченні добробуту людини», що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

Детальніше>>


135 років із часу заснування Полтавського дослідного поля (1884)

Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну виставку, що розпочала функціонувати у читальній залі № 2, «Фонд видань, випущених у ХІХ столітті з сільськогосподарської тематики» ННСГБ НААН (кім. 19)

Детальніше>>


Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну книжкову виставку - «Україно, пам'ятай! Світе, знай!» (до Дня пам’яті жертв Голодомору), що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

Детальніше>>


Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну книжкову виставку - «РИНОК СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ЗЕМЕЛЬ В УКРАЇНІ», що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

Детальніше>>


120 років із часу виходу в світ журналу «Промышленное садоводство и огородничество»

(1899-1903)

Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну виставку, що розпочала функціонувати у читальній залі № 2, «Фонд видань, випущених у ХІХ столітті з сільськогосподарської тематики» ННСГБ НААН (кім. 19)

Детальніше>>


Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну книжкову виставку - «Інститут водних проблем і меліорації НААН: 90 років діяльності», що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

Детальніше>>


Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну книжкову виставку - «Агрохімія – на допомогу сільському господарству», що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

Детальніше>>


Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну книжкову виставку - «Екологія грунту – запорука високих і якісних урожаїв», що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

Детальніше>>


Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати виставку нових надходжень книжкових та періодичних видань що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

Детальніше>>


Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну книжкову виставку - «Стандартизація і сертифікація у рослинництві та тваринництві», що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

Детальніше>>


Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну книжкову виставку - «День захисника України та День українського козацтва», що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

Детальніше>>


Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну книжкову виставку - «Льонарство вчора, сьогодні і завтра», що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

Детальніше>>


Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну книжкову виставку - «Полтавська державна сільськогосподарська дослідна станція: здобутки і перспективи», що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

Детальніше>>


Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну книжкову виставку до щорічного святкування 30 вересня Всеукраїнського Дня бібліотек - «Бібліотека – потужний інформаційний центр сучасності», що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

Детальніше>>


120 років із часу виходу в світ праці І. Є. Овсинського «Новая система земледелия»
на території України

Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну виставку, що розпочала функціонувати у читальній залі № 2, «Фонд видань, випущених у ХІХ столітті з сільськогосподарської тематики» ННСГБ НААН (кім. 19)

Детальніше>>


Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну виставку «Органічне землеробство – нова формула успіху», що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

Детальніше>>


Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну виставку «Лісове господарство України: реалії сьогодення», що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

Детальніше>>


Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну виставку «Cвіт історії науки і техніки», що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

Детальніше>>


150 років із часу заснування Ялтинського Товариства садівників і виноробів (1869)

Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну виставку, що розпочала функціонувати у читальній залі № 2, «Фонд видань, випущених у ХІХ столітті з сільськогосподарської тематики» ННСГБ НААН (кім. 19)

Детальніше>>


До 160-річчя від дня народження видатного українського вченого, професора агрономії С. М. Богданова (1859-1920)

Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну виставку, що розпочала функціонувати у читальній залі № 2, «Фонд видань, випущених у ХІХ столітті з сільськогосподарської тематики» ННСГБ НААН (кім. 19)

Детальніше>>


Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну виставку «Картоплярство – одна з основних галузей сільськогосподарського виробництва», що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

Детальніше>>


Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну виставку «Вітчизняне шовківництво: стан та перспективи розвитку», що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

Детальніше>>


Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну виставку «Корми – інтенсифікація виробництва», що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

Детальніше>>


Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну виставку «Цукрові буряки – рентабельність вирощування в Україні», що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

Детальніше>>


150 років із дня народження Камілла Гавриловича Шиндлера (1869-1940) – видатного вченого в галузі сільськогосподарської механіки, засновника випробувань землеробських машин і знарядь в Україні та Європі, професора Київського політехнічного інституту

Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну виставку, що розпочала функціонувати у читальній залі № 2, «Фонд видань, випущених у ХІХ столітті з сільськогосподарської тематики» ННСГБ НААН (кім. 19)

Детальніше>>


120 років з часу виходу спеціалізованого періодичного видання у галузі ґрунтознавства – журналу «Почвоведение» (1899-2019)

Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну виставку, що розпочала функціонувати у читальній залі № 2, «Фонд видань, випущених у ХІХ столітті з сільськогосподарської тематики» ННСГБ НААН (кім. 19)

Детальніше>>


Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну виставку «Землевпорядкування і земельний кадастр», що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

Детальніше>>


Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну виставку «Вівчарство та перспективи його розвитку: вітчизняний аспект», що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

Детальніше>>


Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну виставку «Культура гречки в Україні», що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

Детальніше>>


Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну виставку «Технологія обробітку грунту: історія та сьогодення», що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

Детальніше>>


10 років «Фонду видань XIX ст. з сільськогосподарської тематики ННСГБ НААН», внесених до державного реєстру наукових об’єктів, що становлять національне надбання

Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну виставку, що розпочала функціонувати у читальній залі № 2, «Фонд видань, випущених у ХІХ столітті з сільськогосподарської тематики» ННСГБ НААН (кім. 19)

Детальніше>>


Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну книжкову виставку, присвячену до Дня науки, що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

Детальніше>>


Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну виставку «Гусівництво в Україні: розведення і годування гусей», що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

Детальніше>>


Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну виставку «Новітні енергетичні та інформаційні технології в агропромисловому виробництві», що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

Детальніше>>


180 років із дня народження Брандта Едуарда Карловича (1839-1891) – Президента Руського ентомологічного товариства

Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну виставку, що розпочала функціонувати у читальній залі № 2, «Фонд видань, випущених у ХІХ столітті з сільськогосподарської тематики» ННСГБ НААН (кім. 19)

Детальніше>>


Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну виставку «Кукурудза – культура сьогодення», що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

Детальніше>>


Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну виставку «Реферативний журнал «АПК України»: здобутки і перспективи (20 років з часу виходу)», що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

Детальніше>>


Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну виставку «Мінеральні елементи і добрива у живленні рослин», що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

Детальніше>>


Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну виставку «Сівозміни в землеробстві України», що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

Детальніше>>


125 років виходу в світ журналу «Хозяинъ» (1894-1905)

Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну виставку, що розпочала функціонувати у читальній залі № 2, «Фонд видань, випущених у ХІХ столітті з сільськогосподарської тематики» ННСГБ НААН (кім. 19)

Детальніше>>


Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну виставку «Сільськогосподарські машини та механізми ХХ століття», що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

Детальніше>>


Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну виставку «Про Героїв Небесної Сотні – пам’ятаємо», що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

Детальніше>>


До 200-річчя з дня народження М. І. Анненкова– видатного ботаніка, лісівника, фенолога та діяча у галузі сільського господарства (21.04.1819–09.08.1889)

Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну виставку, що розпочала функціонувати у читальній залі № 2, «Фонд видань, випущених у ХІХ столітті з сільськогосподарської тематики» ННСГБ НААН (кім. 19)

Детальніше>>


Французькі видання з «Фонду видань, випущених у XIX столітті з сільськогосподарської тематики, включених до Державного реєстру наукових об’єктів, що становлять національне надбання»

Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну виставку, що розпочала функціонувати у читальній залі № 2, «Фонд видань, випущених у ХІХ столітті з сільськогосподарської тематики» ННСГБ НААН (кім. 19)

Детальніше>>


Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну виставку «Геоінформаційні технології в народному господарстві», що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

Детальніше>>


Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну виставку «Тепличне господарство в Україні», що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

Детальніше>>


Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну виставку «Ґрунт – дзеркало ландшафту», що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

Детальніше>>


Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну виставку «День Соборності України» (до 100 – річчя Акту Злуки УНР і ЗУНР), що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

Детальніше>>


Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну виставку «Франкомовна книга у фондах ННСГБ НААН», що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

Детальніше>>


190 років з часу створення Імператорського товариства сільського господарства південної Росії, яке було засноване у 1828 році в м. Одеса

Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну виставку, що розпочала функціонувати у читальній залі № 2, «Фонд видань, випущених у ХІХ столітті з сільськогосподарської тематики» ННСГБ НААН (кім. 19)

Детальніше>>


Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну виставку «Свинарство на сучасному етапі розвитку», що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

Детальніше>>


Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну виставку «Звірівництво», що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

Детальніше>>


200 років з дня народження І. У. Палімпсестова – українського професора агрономії, громадського діяча, секретаря Імператорського товариства сільського господарства південної Росії

Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну виставку, що розпочала функціонувати у читальній залі № 2, «Фонд видань, випущених у ХІХ столітті з сільськогосподарської тематики» ННСГБ НААН (кім. 19)

Детальніше>>


150 років з часу виходу часопису «Сборник Херсонского земства» (1868-1906 рр.)

Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну виставку, що розпочала функціонувати у читальній залі № 2, «Фонд видань, випущених у ХІХ столітті з сільськогосподарської тематики» ННСГБ НААН (кім. 19)

Детальніше>>


135 років з часу виходу в світ спеціалізованої газети з садівництва «Русское садоводство»

Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну виставку, що розпочала функціонувати у читальній залі № 2, «Фонд видань, випущених у ХІХ столітті з сільськогосподарської тематики» ННСГБ НААН (кім. 19)

Детальніше>>


Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну виставку «Бібліотека на допомогу агропромисловому комплексу України», що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

Детальніше>>


Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну виставку «Сільське господарство України – провідна галузь економіки України», що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

Детальніше>>


Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну виставку «Органічне садівництво», що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

Детальніше>>


Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну виставку «Грибництво в Україні», що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

Детальніше>>


Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну виставку «Продукти бджільництва: мед та інші бджолопродукти», що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

Детальніше>>


Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну виставку «Бібліотека як потужний інформаційний центр сучасності» (до Всеукраїнського дня бібліотек), що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

Детальніше>>


Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну виставку «Квітникарство: селекція і вирощування рослин з декоративними цілями», що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

Детальніше>>


Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну виставку «Вирощування слив: вітчизняний досвід», що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

Детальніше>>


Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну виставку «Селекція нових сортів плодових, ягідних, горіхоплідних», що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

Детальніше>>


140-років з часу виходу першого номера часопису «Природа и охота: ежемесячный иллюстрированный журнал» (1878–1912)

Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну виставку, що розпочала функціонувати у читальній залі № 2, «Фонд видань, випущених у ХІХ столітті з сільськогосподарської тематики» ННСГБ НААН (кім. 19)

Детальніше>>


185 років з часу виходу періодичного видання у галузі лісівництва «Лесной журнал» (1833 р.)

Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну виставку, що розпочала функціонувати у читальній залі № 2, «Фонд видань, випущених у ХІХ столітті з сільськогосподарської тематики» ННСГБ НААН (кім. 19)

Детальніше>>


Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну виставку «Народе України. Твоєю силою, волею, словом стала на Землі…» (до 27-ї річниці незалежності України), що розпочала функціонувати у читальній залі № 1..

Детальніше>>


110 РОКІВ З ЧАСУ ВИХОДУ В СВІТ ЖУРНАЛУ «АКВАРИУМ И КОМНАТНЫЕ РАСТЕНИЯ» (1908 р.)

Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну виставку, що розпочала функціонувати у читальній залі № 2, «Фонд видань, випущених у ХІХ столітті з сільськогосподарської тематики» ННСГБ НААН (кім. 19)

Детальніше>>


Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну виставку «Козівництво в Україні: розведення і годування кіз», що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

Детальніше>>


Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну виставку «Птахівництво – найбільш дієздатна галузь тваринництва», що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

Детальніше>>


130 РОКІВ З ЧАСУ ВИХОДУ СПЕЦІАЛІЗОВАННОГО ПЕРІОДИЧНОГО ВИДАННЯ У ГАЛУЗІ КОНЯРСТВА – журналу «КОННОЗАВОДСТВО И КОНЕВОДСТВО» (1880 р.)

Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну виставку, що розпочала функціонувати у читальній залі № 2, «Фонд видань, випущених у ХІХ столітті з сільськогосподарської тематики» ННСГБ НААН (кім. 19)

Детальніше>>


140 РОКІВ З ЧАСУ ВИХОДУ В СВІТ ЧАСОПИСУ «ИЗВЕСТИЯ ПЕТРОВСКОЙ ЗЕМЛЕДЕЛЬЧЕСКОЙ И ЛЕСНОЙ АКАДЕМИИ» (1878–1893) рр.

Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну виставку, що розпочала функціонувати у читальній залі № 2, «Фонд видань, випущених у ХІХ столітті з сільськогосподарської тематики» ННСГБ НААН (кім. 19)

Детальніше>>


Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну виставку «Основні овоче-баштанні культури в Україні: стан та перспективи», що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

Детальніше>>


Виставка нових надходжень та періодичних видань

Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати виставку нових надходжень книжкових та періодичних видань, що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

Детальніше>>


Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну виставку «Наука ННСГБ НААН: з минулого в майбутнє», що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

Детальніше>>


Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну виставку «Рибництво та рибальство України», що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

Детальніше>>


Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну виставку «Культивування водних тварин», що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

Детальніше>>


Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну виставку «До 140-річчя від дня народження видатного українського лісознавця Іваницького Бориса Георгійовича (1878-1953)», що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

Детальніше>>


Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну виставку «Конярство та перспективи його розвитку: вітчизняний аспект», що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

Детальніше>>


Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну виставку «До 80-річчя з дня народження відомого вченого-зоотехніка Зубця Михайла Васильовича (1938-2014)», що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

Детальніше>>


Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати Тематичну виставку «Основні виноградарські регіони України – основа для сорторайонування», що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

Детальніше>>


У читальному залі № 2 «Фонду видань, випущених у ХІХ столітті з сільськогосподарської тематики» ННСГБ НААН (кім. 19) підготовлено нову тематичну виставку "120 років з часу виходу першого номера періодичного видання «Известия Кавказской шелководственной станции» (1898)"

Детальніше>>


Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати Тематичну виставку «Розвиток бджільництва в Україні як перспективної галузі сільського господарства», що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

Детальніше>>


Національна наукова сільськогосподарська бібліотека Національної академії аграрних наук України запрошує відвідати постійно діючу виставку із циклу, присвяченого 100-річному ювілею Національної академії аграрних наук України – «Національна академія аграрних наук України: 100-років надійності та професіоналізму» (до вікового ювілею НААН (1918–2018), яка розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

Детальніше>>


Виставка нових надходжень книжкових та періодичних видань

Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати Виставку нових надходжень книжкових та періодичних видань, що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

Детальніше>>


У читальному залі № 2 «Фонду видань, випущених у ХІХ столітті з сільськогосподарської тематики» ННСГБ НААН (кім. 19) підготовлено нову тематичну виставку "180 років з часу виходу в світ «Журналу садоводства», який видавався Російським товариством любителів садівництва з 1838 року"

Детальніше>>


Тематична виставка "Зернобобові культури – рентабельність вирощування в Україні"

На виставці представлено 20 видань – монографії, науково-методичні рекомендації, практичні, технологічні та виробничі інформації щодо рентабельності вирощування зернобобових культур в Україні.

Детальніше>>


У читальному залі № 2 «Фонду видань, випущених у ХІХ столітті з сільськогосподарської тематики» ННСГБ НААН (кім. 19) підготовлено нову тематичну виставку "130 років з часу виходу в світ часопису «Вестник русского сельского хозяйства» (1888-1899)"

Детальніше>>


Тематична виставка "Інноваційні рішення у зерновому господарстві України"

На виставці представлено 53 видання – науково-методичні рекомендації, монографії, збірники наукових праць, періодичні видання, практичні посібники, науково-бібліографічні покажчики тощо.

Детальніше>>


Тематична виставка "Сучасний риболовний спорт"

Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати Тематичну виставку ,,Сучасний риболовний спорт“, що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

Детальніше>>


У читальному залі № 2 «Фонду видань, випущених у ХІХ столітті з сільськогосподарської тематики» ННСГБ НААН (кім. 19) підготовлено нову тематичну виставку "125 років з часу виходу в світ спеціалізованого журналу з бджільництва «Вестник русского общества пчеловодства» (1893-1906)"

Детальніше>>


Тематична виставка "Скотарство України: реалії сьогодення"

На виставці представлено 40 видань–збірники наукових праць, науково-методичні рекомендації, монографії, практичні посібники, технологічні та виробничі інформації щодо розвитку скотарства України.

Детальніше>>


Виставка нових надходжень книжкових та періодичних видань

Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати Виставку нових надходжень книжкових та періодичних видань, що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

Детальніше>>


У читальному залі № 2 «Фонду видань, випущених у ХІХ столітті з сільськогосподарської тематики» ННСГБ НААН (кім. 19) підготовлено нову тематичну виставку "Польська сільськогосподарська книга у «Фонді видань, випущених у ХІХ ст. з сільськогосподарської тематики» Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН"

Детальніше>>


Виставка нових іноземних надходжень книжкових та періодичних видань

Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати Виставку нових іноземних надходжень книжкових та періодичних видань, що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

Детальніше>>


155 років з дня народження Михайла Івановича Придорогіна (1862-1923) – видатного вченого і педагога, фахівця в галузі зоотехнії

У читальному залі № 2 «Фонду видань, випущених у ХІХ столітті з сільськогосподарської тематики» ННСГБ НААН (кім. 19) підготовлено нову тематичну виставку "155 років з дня народження Михайла Івановича Придорогіна (1862-1923) – видатного вченого і педагога, фахівця в галузі зоотехнії".

Детальніше>>


До Всеукраїнського дня бібліотек, яке відзначатиметься 30 вересня 2017 року, пропонуємо вашій увазі виставку «Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН – світ можливостей…»

Детальніше>>


2017 – рік Японії в Україні

У межах оголошення 2017 року Роком Японії в Україні підготовлена книжкова виставка, яку можна переглянути в читальному залі № 1 ННСГБ НААН за адресою: 03187, м. Київ, вул. Героїв Оборони, 10.

Детальніше>>


125 років з часу виходу в світ спеціалізованого журналу з лісового господарства
«Русское лесное дело», який видавався у Санкт-Петербурзі

У читальному залі № 2 ННСГБ НААН підготовлено нову тематичну виставку "125 років з часу виходу в світ спеціалізованого журналу з лісового господарства «Русское лесное дело», який видавався у Санкт-Петербурзі".

Детальніше>>


185 років з дня народження Олександра Миколайовича Енгельгардта (1832-1893) – видатного агрохіміка та публіциста, засновника першого раціонального господарства

У читальному залі № 2 «Фонду видань, випущених у ХІХ столітті з сільськогосподарської тематики» ННСГБ НААН (кім. 19) підготовлено нову тематичну виставку "185 років з дня народження Олександра Миколайовича Енгельгардта (1832-1893) – видатного агрохіміка та публіциста, засновника першого раціонального господарства".

Детальніше>>


185 років з часу виходу в світ першого вітчизняного галузевого часопису «Записки Императорского общества сельского хозяйства Южной России», який виходив з 1832 р. в Одесі

У читальному залі № 2 «Фонду видань, випущених у ХІХ столітті з сільськогосподарської тематики» ННСГБ НААН (кім. 19) підготовлено тематичну виставку "185 років з часу виходу в світ першого вітчизняного галузевого часопису «Записки Императорского общества сельского хозяйства Южной России», який виходив з 1832 р. в Одесі".

Детальніше>>


160 років з дня народження Петра Васильовича Будріна (1857-1939) –видатного
вченого-агронома, директора Харківської селекційної станції

У Національній науковій сільськогосподарській бібліотеці НААН (читальний зал №2, кім. №19) з нагоди 160-річчя від дня народження видатного вченого-агронома, директора Харківської селекційної станції П.В. Будріна (1857-1939), підготовлено виставку, де можна ознайомитися з науковим доробком ученого.

Детальніше>>


125 років з часу виходу в світ журналу «Вестник виноделия: ежемесячный иллюстрированный журнал» – спеціалізованого періодичного видання у галузі виноградарства

У Національній науковій сільськогосподарській бібліотеці НААН відкрито виставку «125 років з часу виходу в світ журналу «Вестник виноделия: ежемесячный иллюстрированный журнал» – спеціалізованого періодичного видання у галузі виноградарства», яка розпочала функціонувати у читальній залі № 2.

Детальніше>>


Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН підготувала виставку «Книги незвичних форматів у «Фонді видань ХІХ ст. з сільськогосподарської тематики» Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН, що розпочала функціонувати у читальній залі № 2.

Детальніше>>


175 років з часу виходу в світ спеціалізованого періодичного видання у галузі конярства «Журнал коннозаводства» (1842-1917), який видавався у Санкт-Петербурзі

У читальній залі стародруків (кімната № 19) ННСГБ НААН відкрито нову експозицію: «175 років з часу виходу в світ спеціалізованого періодичного видання у галузі конярства «Журнал коннозаводства» (1842-1917), який видавався у Санкт-Петербурзі».

Детальніше>>


Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати Тематичну виставку «Енергетична безпека України – крок до незалежності», яка розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

Детальніше>>


165 років від часу виходу в світ часопису
«Записки Горыгорецкого земледельческого института» (1852–1857)

Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН підготувала Віртуальну виставку «165 років з часу виходу в світ часопису «Записки Горыгорецкого земледельческого института» (1852–1857)», що розпочала функціонувати у читальній залі № 2.

Детальніше>>


Виставка нових надходжень книжкових та періодичних видань

Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН України запрошує відвідати Виставку нових надходжень книжкових та періодичних видань, яка розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

Детальніше>>


Тематична виставка «Науково-видавничий доробок Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки Національної академії аграрних наук України (1933–1990)
(До вікового ювілею ННСГБ НААН (1917–2017)»

Національна наукова сільськогосподарська бібліотека запрошує відвідати Тематичну виставку із циклу виставок, присвячених 100-річному ювілею Бібліотеки - «Науково-видавничий доробок Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки Національної академії аграрних наук України (1933–1990) (До вікового ювілею ННСГБ НААН (1917–2017)».

Детальніше>>


 

Тематична виставка «Український ринок земель сільськогосподарського призначення:
тенденції та перспективи»

Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати Тематичну виставку «Український ринок земель сільськогосподарського призначення: тенденції та перспективи».

Детальніше>>


 

120 років з часу виходу в світ вітчизняного журналу «Известия Южно-русского общества
акклиматизации»,
що видавався з 1897 року в Харкові

«Известия Южно-русского общества акклиматизации» – це журнал з питань сільського господарства, сільськогосподарської промисловості, торгівлі та просвітництва, що виходив у Харкові з 1897 року. Періодичне видання виходило дев’ять разів на рік в типографії газети «Харківський Листок». Головним редактором журналу був К.В. Петров. Часопис видавався за підтримки Південно-Російського товариства акліматизації, покровителем якого був Августійший Його Імператорська Високість Великий Князь Костянтин Костянтинович.

Детальніше>>


 

Виставка нових надходжень книжкових та періодичних видань

Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати Виставку нових надходжень книжкових та періодичних видань.

Детальніше>>


 

Виставка нових надходжень авторефератів дисертацій,
захищених в Україні в 2016 році

Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати Виставку нових надходжень авторефератів дисертацій, захищених в Україні в 2016 році.

Детальніше>>


 

150 років від дня народження Соломона Львовича Франкфурта (1866-1954) – видатного
ученого-агробіолога, державного діяча та дипломата

Соломон Львович (Шоломон Меїрович) Франкфурт (1866-1954) – відомий учений-агробіолог зі світовим ім’ям, один з організаторів сільськогосподарської дослідницької справи в Україні, державний діяч, дипломат у часи українських революцій та один з дієвих організаторів академічної науки в Україні, професор.

Детальніше>>


 

190 років від дня народження Олександра Васильовича Совєтова (1826–1901) –
видатного вченого-агронома і
ґрунтознавця

Олександр Васильович Совєтов (12 листопада 1826 – 24 листопада 1901) – видатний учений-агроном і ґрунтознавець, професор кафедри сільського господарства (з 1859 р.), декан фізико-математичного факультету (1888-1900 рр.) Санкт-Петербурзького університету.

Детальніше>>


 

215 років від дня народження Володимира Івановича Даля (1801–1872) – вітчизняного
письменника, лексикографа та етнографа

Володимир Іванович Даль (10 листопада 1801 – 22 вересня 1872) – видатний письменник, лексикограф, етнограф данського походження, член-кореспондент Петербурзької академії наук (1838), почесний академік (1863). Здебільшого друкувався під літературним псевдонімом – Козак Луганський.

Детальніше>>


 

130 років з дня виходу в світ журналу «Русский пчеловодный листок» (1886 – 1919) – періодичного видання в галузі бджільництва

Журнал «Русский пчеловодный листок» – щомісячне періодичне видання Імператорського Вільного Економічного Товариства, що виходило з 1886 року в Санкт-Петербурзі, у видавництві В. Демакова.

Детальніше>>


 

120 років з дня виходу в світ журналу Полтавського товариства сільського господарства «Хуторянин» (1896 – 1917)

«Хуторянин» – ілюстрований журнал з питань сільського господарства, промисловості, кооперації і торгівлі. Виходив у Полтаві у 1896-1917 рр. як орган Полтавського сільськогосподарського товариства. Видавався щотижня, обсягом близько двох друкованих аркушів, річних – 52 номери. Тираж журналу був до 12 тисяч екземплярів.

Детальніше>>


 

130 років з дня виходу в світ журналу «Известия Санкт-Петербургского лесного института» (1886)

Журнал «Известия Санкт-Петербургского лесного института» – це періодичне видання, призначене для публікації праць вчених, які присвятили свою діяльність розвитку наукових знань у сфері лісового комплексу: лісовому господарству, лісоінженерній справі, механічній та хімічній переробці деревини, економіці лісового комплексу і освітніх питань.

Детальніше>>


 

Колекція видань з автографами авторів з сільськогосподарської тематики у «Фонді ХІХ століття» ННСГБ НААН

Бібліотечні фонди мають надзвичайну матеріальну та духовну цінність. Інформація, що зберігається у книгозбірнях, є історичним надбанням людства, основою економічного і духовного прогресу суспільства. Тому однією з основних функцій бібліотеки є повне розкриття своїх фондів та збереження для нащадків накопичених суспільством книжкових багатств.

Детальніше>>


 

170 років з дня народження Василя Васильовича Докучаєва (1846 – 1903) – видатного геолога і ґрунтознавця, основоположника національної школи ґрунтознавства і географії ґрунтів

Василь Васильович Докучаєв (1 березня 1846 – 8 листопада 1903) – всесвітньо відомий учений, природознавець, геолог і ґрунтознавець, основоположник наукового генетичного ґрунтознавства та зональної агрономії.

Детальніше>>


 

175 років з дня виходу в світ «Журналу сельского хозяйства и овцеводства» (1841 – 1859)

Щомісячне періодичне видання «Журнал сельского хозяйства и овцеводства» видавався від Імператорського Московського товариства сільського господарства в 1841-1859 рр., створеного у 1820 році. Редакторами видання в різні роки були С. Маслов, В. Андросов, Г. Толстий, І. Безсомикін.

Детальніше>>


 

150 років з дня народження Д.М. Прянишникова (1865-1948) – видатного вченого, академіка, спеціаліста у галузі агрохімії, фізіології рослин і рослинництва

Прянишников Дмитро Миколайович (6 листопада 1865 - 30 квітня 1948 рр.) – радянський вчений-агрохімік, фізіолог і біохімік рослин. Автор теорії обміну азотистих сполук в рослинному організмі, вчення про мінеральне живлення рослин і застосування добрив.

Детальніше>>


 

Факсимільні видання Фонду ХІХ ст. з сільськогосподарської тематики ННСГБ НААН, включені до державного Реєстру наукових об’єктів, що становлять національне надбання (1802 – 1900)

Перші факсимільні видання з'явилися в Європі на початку ХIХ ст., що було пов'язане з виникненням і розвитком допоміжних історичних дисциплін – дипломатики й палеографії.

Детальніше>>


 

Сьогодні аграрні технології такі ж важливі, як і інформаційні – вони визначають якість життя людства, тому технологія ресурсозберігаючого землеробства NO-TILL перспективна і корисна як для аграріїв, так і для природи. Її переваги – не має механічного впливу на ґрунт чи такий вплив мінімальний, рослинні рештки не прибираються з полів, що слугує основою для наступних поколінь рослин, усувається ерозія ґрунту, відновлюється природній водний обмін, зупиняється деградація поверхневого родючого прошарку ґрунту. Її недоліки – більш пізній висів ярих культур, підвищення норм висіву на 15-20%, ускладнення контролю за засміченістю посівів, складність боротьбі з гризунами, висока ціна сівалок прямого сіву, висока кваліфікація агрономічного і технічного персоналу та ін. Представлені видання з фондів ННСГБ НААН можуть бути корисними як вченим, так і практикам.

Детальніше>>


 

200 років з дня народження Е. Л. Регеля (1815-1892) - доктора філософії,

ботаніка і вченого садівника

Едуард Людвігович (Едуард Август) Регель (13 серпня 1815 – 27 квітня 1892) – доктор філософії, видатний ботанік і вчений садівник.

Детальніше>>


 

150 років (1865 р.) з дня створення Полтавського товариства сільського господарства

Полтавське товариство сільського господарства було започатковане у 1865 році як одне з провідних сільськогосподарських кооперативних об’єднань тогочасної Російської імперії.

Детальніше>>


 

150 років виходу в світ журналу «Сельское хозяйство и лесоводство» (1865-1917)

Журнал «Сельское хозяйство и лесоводство» – це щомісячне періодичне видання Міністерства землеробства і державного майна з 1865 року, журнал Головного управління землеустрою та землеробства з липня 1905 року, журнал Міністерства землеробства з жовтня 1915 року.

Детальніше>>


 

170 років з дня народження П. А. Костичева (1845-1895) – видатного вченого-ґрунтознавця

Костичев Павло Андрійович (24 лютого 1845 - 3 грудня 1895) – учений зі світовим ім’ям, один з основоположників сучасного ґрунтознавства.

Детальніше>>


 

150 років з дня народження Г. М. Висоцького (1865-1940) - патріарха українського лісівництва

Георгій Миколайович Висоцький (19 лютого 1865 - 6 квітня 1940 року) — видатний український вчений у галузі лісівництва, ґрунтознавства, геоботаніки, фізичної географії і гідрології, академік НАНУ, основоположник науки про ліс і лісову дослідницьку справу. Автор понад 200 наукових праць.

Детальніше>>


 

160 років з дня народження Л.П. Симиренка (1855-1920) – видатного українського вченого у галузі садівництва

Левко Платонович Симиренко (18 лютого 1855 - 6 січня 1920) — видатний український помолог і учений-садівник, здобув світову популярність. Він зробив величезний внесок у розвиток промислового садівництва Російської імперії, був обраний членом-кореспондентом Бельгійського товариства садівників, а в 1895 р. — Почесним членом Французького національного помологічного товариства. Ще за життя вченого сучасники з повним правом називали його королем російського садівництва.

Детальніше>>


 

155 років з дня народження М. М. Сибірцева (1860-1900 рр.) – вченого в галузі ґрунтознавства, геології та агрономії

Сибірцев Микола Михайлович (13 лютого 1860 - 2 квітня 1900) — талановитий учень, близький помічник і однодумець В. В. Докучаєва. За його ініціативи було створено перший у Росії природничий музей. Він був засновником і керівником першої кафедри ґрунтознавства у Ново-Александрійському інституті сільського господарства і лісівництва (нині Харківський НАУ ім. В. В. Докучаєва). М. М. Сибірцев також відомий як вчений-дослідник, що вніс вагомий внесок у становлення і розвиток генетичного ґрунтознавства, класифікації і картографії ґрунтів.

Детальніше>>


 

150 років від дня народження економіста світового виміру — М. І. Туган-Барановського            (1865-1919 рр.)

Михайло Іванович Туган-Барановський (20 січня 1865 р. — 21 січня 1919 р.) — видатний український і російський економіст. Перший економіст-східноєвропеєць, наукові теорії якого визнали зарубіжні вчені різних шкіл і напрямків; один із найкращих знавців кон'юнктурних економічних циклів, автор численних праць про теорію вартості, розподілу суспільного доходу, історію господарського розвитку та кооперативних основ господарської діяльності. Доктор економіки (1899 р.).

Детальніше>>


 

160 років від дня народження одного із засновників вітчизняної зоотехнічної науки, магістра сільськогосподарських наук П. М. Кулєшова (1854-1936)

Видатний вчений-зоотехнік, академік Павло Миколайович Кулєшов (1854-1936) по праву вважається батьком вітчизняної зоотехнії. Він вніс великий вклад у справу розвитку тваринництва.

Детальніше>>


 

120 років виходу в світ журналу «Хозяинъ» (1894-1905)

Журнал «Хозяинъ» – це щотижневий ілюстрований журнал з сільського господарства та економіки. Видавався в Санкт-Петербурзі з 1894 року по 1905 рік І. А. Мальцовим, під редакцією видатного російського агронома О. П. Мертваго. Редактори-видавці А. П. Суботін, І. А. Машковцев. Далі журнал виходив під назвою — «Нужды деревни» (1906-1911).

Детальніше>>


 

205 років з дня народження видатного англійського натураліста Чарльза Дарвіна (1809-1882) – засновника еволюційної теорії

Чарльз Роберт Дарвін – англійський натураліст і мандрівник, одним з перших усвідомив та наочно продемонстрував, що всі види живих організмів еволюціонують у часі від спільних предків.

Детальніше>>


 

155 років з дня народження заслуженого ученого-агронома, педагога, політика, професора Університету Св. Володимира С. М. Богданова (1859-1920)

С. М. Богданов – визначний вітчизняний вчений-агроном, фізіолог рослин, педагог, один із засновників київської школи ґрунтознавців, громадський діяч і професор.

Детальніше>>


 

Колекція прижиттєвих видань видатного ґрунтознавця В. В. Докучаєва

(до 130-річчя виходу в світ «Русский чернозем»)

В. В. Докучаєв (17.02.1846-26.10.1903) – великий вчений зі світовим ім’ям, засновник російської школи генетичного ґрунтознавства.

Детальніше>>


 

150 років з дня народження

видатного російського ґрунтознавця та луківника  В. Р. Вільямса (1863-1939)

Василь Робертович Вільямс (1863-1939) – російський ґрунтознавець, луківник, дійсний член АН СРСР (1931) і ВАСГНІЛ (1935).

Детальніше>>


 

Енциклопедичні видання та словники «Фонду видань, випущених у XIX столітті з сільськогосподарської тематики» ННСГБ НААН

З самого початку існування сільського господарства назрівала потреба у виданні спеціальних вітчизняних книг аграрного напрямку, які б осягали всі галузі агропромислового виробництва, а також вказували на нові напрямки розвитку науки і практики. Тому в кінці XVIII століття російські діячі і науковці розпочали активну роботу зі створення енциклопедичних видань.

Детальніше>>


 

Чеська сільськогосподарська книга XIX ст. у фондах ННСГБ НААН

На особливу увагу стосовно розвитку сільського господарства заслуговує така європейська країна, як Чехія. До Першої світової війни вона вважалася слов’янською країною з високорозвиненим землеробським виробництвом. Тісний взаємозв’язок з Російською імперією, що пояснювався політичними й економічними умовами, дозволив поширити чехословацький досвід у сільськогосподарській галузі. У Чехословаччині було налагоджено роботу сільськогосподарської та лісової промисловості. На початку ХХ ст. у цій країні землеробством займався лише 41% загальної чисельності мешканців, а основна частина працювала у фабрично-заводській промисловості, торгівлі та інших галузях. Однак землеробство мало високий рівень розвитку та знаходилося у тісному зв’язку з промисловістю.

Детальніше>>


 

Стародруки «Фонду видань, випущених у XIX столітті з сільськогосподарської тематики, внесених до Державного реєстру наукових об’єктів, що становлять національне надбання» ННСГБ НААН

Стародруки – це друковані видання, які з’явилися в період від початку друкарства і до 1830 року для вітчизняних видань і до 1800 року для іноземних видань включно.

Детальніше>>


 

З метою розкриття та популяризації своїх наукових фондів у читальній залі ННСГБ НААН започатковано постійно діючі книжкові виставки, на яких представлено видання різних країн світу, що знаходяться у фондах Бібліотеки.

Детальніше>>


 

Протягом 2-3 грудня 2010 року в читальному залі ДНСГБ НААН розгорнута міні-виставка «Україна- Польща: сьогодення, перспективи співпраці», на якій представлена інформація про Республіку Польща, діяльність Посольства та інших урядових та громадських організацій в Києві (Польського Інституту, Польсько-української господарчої палати, відділу сприяння торгівлі та інвестиціям, філії відділу Поморського осередку сільськогосподарського дорадництва в Гданську (Старе Поле).

Детальніше>>


 

У жовтні 2009 року у читальному залі ДНСГБ УААН організована виставка “УКРАЇНА — НІМЕЧЧИНА: СЬОГОДЕННЯ ТА АГРАРНІ ПЕРСПЕКТИВИ”. Оформлена вітрина “Німецька книга у фондах ДНСГБ УААН”, тут представлені книги з різних галузей аграрної науки, починаючи з 1846 року.

Детальніше>>


 

Про участь у виставках

Фахівці сектору маркетингу та впровадження наукових розробок ДНСГБ УААН з метою докомплектування фонду ДНСГБ УААН сучасною інформацією про інновації, сучасні матеріальні ресурси для села, інше регулярно відвідують виставки, «Дні поля», міжнародні форуми. При цьому проводиться збір інформації (проспектів, відео матеріалів, закордонної періодики, іншого).

Детальніше>>


 

сайт создан компанией web студия